Belgische ondernemingen

Onderneming 0672.719.546

Allur BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Dilbeek · sinds 2017

Besloten Vennootschap in Dilbeek, sinds 2017. Activiteiten van syndici van onroerend goed. Brutomarge € 94k, winst € 58k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0672.719.546.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 58.008

▲ 17,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 198.040

▲ 41,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0672.719.546
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2017-03-15
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Mussebeeklaan 27, 1701 Dilbeek

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 68.321Activiteiten van syndici van onroerend goedHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.201Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.310Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.322Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasisNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 58.008

▲ 17,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 198.040

▲ 41,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

92,6 %

▲ 25,3 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 93.889▲ 23,9 %€ 75.757€ 73.406
Bedrijfswinst (-verlies)€ 81.839▲ 21,5 %€ 67.340€ 61.189
Winst (verlies) van het boekjaar€ 58.008▲ 17,7 %€ 49.279€ 47.241
Balans
Eigen vermogen€ 198.040▲ 41,4 %€ 140.032€ 100.753
Schulden€ 15.775▼ 76,8 %€ 68.010€ 34.044
Balanstotaal€ 213.815▲ 2,8 %€ 208.042€ 134.797
Solvabiliteit berekend92,6 %▲ 25,3 ptn67,3 %74,7 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Mussebeeklaan 27, 1701 Dilbeek

2.263.651.485 · sinds 2017-03-15

68.110 Handel in eigen onroerend goed; 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen; 68.310 Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed; 68.321 Activiteiten van syndici van onroerend goed; 68.322 Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis; 81.100 Diverse ondersteunende activiteiten ten behoeve van voorzieningen; 64.210 Activiteiten van holdings; 68.121 Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten; 68.122 Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten; 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen; 68.329 Overige bemiddeling in en beheer van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis, neg; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Allur?

Het ondernemingsnummer van Allur is 0672.719.546. Het btw-nummer is BE 0672.719.546.

Wanneer werd Allur opgericht?

Allur werd opgericht op 15 maart 2017, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Allur?

De maatschappelijke zetel van Allur is Mussebeeklaan 27, 1701 Dilbeek.

Wat doet Allur?

De hoofdactiviteit van Allur is: Activiteiten van syndici van onroerend goed (NACE 68.321).

Hoeveel werknemers heeft Allur?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Allur geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Allur?

Allur vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 93.889 in 2025. De winst van het boekjaar was € 58.008.

Is Allur bereikbaar via Peppol?

Ja. Allur staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0672719546 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is Allur?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 198.040, een solvabiliteit van 92,6 % en een winst van € 58.008. De winst steeg met 17,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Allur failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Allur ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Allur de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Allur, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 8 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Allur?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Allur 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Allur?

Het boekjaar van Allur eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid