Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0672.587.211
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2017-03-10
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Kortewagenstraat 81/A, 9230 Wetteren
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.951Activiteiten op het gebied van kinesitherapie
- 86.995Activiteiten op het gebied van voeding
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 53.031
▲ 144,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 67.300
▼ 21,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
53,5 %
▼ 38,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 72.479 | ▲ 88,3 % | € 38.487 | € 43.506 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 67.842 | ▲ 114,8 % | € 31.579 | € 40.374 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 53.031 | ▲ 144,9 % | € 21.651 | € 28.301 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 67.300 | ▼ 21,7 % | € 85.899 | € 53.515 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 58.441 | ▲ 733,4 % | € 7.012 | € 29.048 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 125.741 | ▲ 35,3 % | € 92.912 | € 82.563 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 53,5 % | ▼ 38,9 ptn | 92,5 % | 64,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Kortewagenstraat 81 bus A, 9230 Wetteren
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-31
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-30
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-24
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE?
Het ondernemingsnummer van BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE is 0672.587.211. Het btw-nummer is BE 0672.587.211.
Wanneer werd BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE opgericht?
BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE werd opgericht op 10 maart 2017, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE?
De maatschappelijke zetel van BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE is Kortewagenstraat 81/A, 9230 Wetteren.
Wat doet BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE?
De hoofdactiviteit van BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE is: Activiteiten op het gebied van kinesitherapie (NACE 86.951).
Hoeveel werknemers heeft BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE?
BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 72.479 in 2025. De winst van het boekjaar was € 53.031.
Is BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE bereikbaar via Peppol?
Ja. BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0672587211 en 9925:BE0672587211 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 67.300, een solvabiliteit van 53,5 % en een winst van € 53.031. De winst steeg met 144,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE?
Het boekjaar van BART DE WILDE - MANUELE THERAPIE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0672587211
Europese Commissie0672587211
Notarissen (Fednot)