Belgische ondernemingen

Onderneming 0671.879.111

ZERO TELECOM VOF

Actief Normale toestand Vennootschap onder firma Antwerpen · sinds 2017

Vennootschap onder firma in Antwerpen, sinds 2017. Overige bouwinstallatie. 5 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0671.879.111.

Bestuur nu

5 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0671.879.111
Rechtsvorm
Vennootschap onder firma
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2017-02-27
Maatschappelijke zetel
Marcel Auburtinlaan 69 bus 4, 2600 Antwerpen

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 43.240Overige bouwinstallatieHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 73.300Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatieHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 43.230Installatie van isolatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 61.200Wederverkoop van telecommunicatie en bemiddelingsactiviteiten in verband met telecommunicatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

5 bestuurders, en 3 bestuurswijzigingen gelezen uit het Staatsblad.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Marcel Auburtinlaan 69 bus 4, 2600 Antwerpen

2.261.825.214 · sinds 2017-02-27

25.110.01 Vervaardiging van metalen constructiewerken of gebinten voor de bouw; 25.110.03 Vervaardiging van geprefabriceerde gebouwen, overwegend van metaal : bouwketen, modulaire tentoonstellingselementen, telefooncellen, enz; 33.120.03 Onderhouds- en herstellingswerken van mechanische aard voor rekening van derden; 42.110.01 Bouw van autowegen, straten en andere wegen en paden voor voertuigen en voetgangers (inclusief het plaatsen van vangrails); 42.219.01 Boren en aanleggen van waterputten, graven van mijnschachten; 42.220.02 Aanleg van telecommunicatielijnen en -netten; 43.120.01 Grondverzet : graven, ophogen, egaliseren en nivelleren van bouwterreinen, graven van sleuven en geulen, verwijderen van rotsen, grondverzet met behulp van explosieven; 43.120.05 Ruimen van bouwterreinen; 43.130 Proefboren en boren; 43.211.02 Installatie van de bedrading voor telefooninstallaties en computersystemen; 43.230 Installatie van isolatie; 43.230.01 Aanbrengen in gebouwen en andere bouwwerken van : - thermische isolatiemateriaal - isolatiemateriaal tegen geluid en trillingen; 43.230.02 Isolatiewerkzaamheden aan verwarmingsleidingen en leidingen van koelsystemen; 43.230.03 Isolatie van koelkamers en -pakhuizen; 43.240.01 Installatie van stores en zonneschermen; 43.240.03 Overige installaties (inclusief accessoires), neg; 43.240.06 Installatie van antennes en bliksemafleiders; 43.342.02 Schilderen van het interieur van schepen en boten door niet-gespecialiseerde eenheden; 43.350.01 Reinigen van nieuwe gebouwen na beëindiging van de bouwwerkzaamheden; 43.429.01 Bouwen van funderingen, inclusief heien; 43.429.03 Monteren van niet-zelfvervaardigde metalen constructiewerken; 43.910.02 Uitvoeren van voegwerken; 43.990.02 Uitvoeren van hijs- en hefwerkzaamheden voor rekening van derden; 61.200 Wederverkoop van telecommunicatie en bemiddelingsactiviteiten in verband met telecommunicatie; 81.220.11 Gevelreiniging door middel van zandstralen, met behulp van stoom, enz; 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie

Publicaties in het Staatsblad (2)

Bron: Belgisch Staatsblad

  • 2023-12-28ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, …)PDF
  • 2017-03-01RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)PDF

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van ZERO TELECOM?

Het ondernemingsnummer van ZERO TELECOM is 0671.879.111. Het btw-nummer is BE 0671.879.111.

Wanneer werd ZERO TELECOM opgericht?

ZERO TELECOM werd opgericht op 27 februari 2017, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van ZERO TELECOM?

De maatschappelijke zetel van ZERO TELECOM is Marcel Auburtinlaan 69 bus 4, 2600 Antwerpen.

Wat doet ZERO TELECOM?

De hoofdactiviteit van ZERO TELECOM is: Overige bouwinstallatie (NACE 43.240); Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie (NACE 73.300).

Is ZERO TELECOM bereikbaar via Peppol?

Ja. ZERO TELECOM staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0671879111 en 9925:BE0671879111 (stand van 25 oktober 2026).

Is ZERO TELECOM failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ZERO TELECOM ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt ZERO TELECOM?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ZERO TELECOM 5 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van ZERO TELECOM in het Staatsblad?

De laatste publicatie van ZERO TELECOM in het Belgisch Staatsblad dateert van 28 december 2023: ontslagen - benoemingen - statuten (vertaling, coördinatie, overige wijzigingen, …). In totaal verschenen er 2 publicaties.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid