Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0669.648.507
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2017-01-17
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Boustiau(ROU) 17, 7601 Péruwelz
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 69.101Activiteiten van advocaten
- 69.101Activiteiten van advocaten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 228.679
▲ 24,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 99.139
▼ 56,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
20,3 %
▼ 40,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 255.818 | ▲ 1,8 % | € 251.332 | € 215.588 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 210.340 | ▲ 1,5 % | € 207.320 | € 175.163 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 228.679 | ▲ 24,5 % | € 183.718 | € 182.306 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 99.139 | ▼ 56,7 % | € 228.830 | € 165.113 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 389.471 | ▲ 163,7 % | € 147.668 | € 165.993 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 488.610 | ▲ 29,8 % | € 376.499 | € 331.106 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 20,3 % | ▼ 40,5 ptn | 60,8 % | 49,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Boulevard des Combattants(TOU) 46, 7500 Tournai
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-28
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-02
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT?
Het ondernemingsnummer van Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT is 0669.648.507. Het btw-nummer is BE 0669.648.507.
Wanneer werd Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT opgericht?
Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT werd opgericht op 17 januari 2017, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT?
De maatschappelijke zetel van Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT is Rue du Boustiau(ROU) 17, 7601 Péruwelz.
Wat doet Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT?
De hoofdactiviteit van Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT is: Activiteiten van advocaten (NACE 69.101).
Hoeveel werknemers heeft Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT?
Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 255.818 in 2025. De winst van het boekjaar was € 228.679.
Is Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT bereikbaar via Peppol?
Ja. Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0669648507 en 9925:BE0669648507 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 99.139, een solvabiliteit van 20,3 % en een winst van € 228.679. De winst steeg met 24,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT?
Het boekjaar van Gauthier GOSSIEAUX AVOCAT eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0669648507
Europese Commissie0669648507
Notarissen (Fednot)