Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0669.618.219
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2017-01-16
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Burgemeester Callewaertlaan 19, 8810 Lichtervelde
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.240Overige bouwinstallatie
- 43.910Metselwerk
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ 19.415
▼ 3,8 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 110.544
▲ 40,4 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
18,8 %
▲ 7,1 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 75.390 | ▲ 0,9 % | € 74.694 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 36.926 | ▼ 3,2 % | € 38.161 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 19.415 | ▼ 3,8 % | € 20.188 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 110.544 | ▲ 40,4 % | € 78.729 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 478.266 | ▼ 19,7 % | € 595.688 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 588.811 | ▼ 12,7 % | € 674.417 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 18,8 % | ▲ 7,1 ptn | 11,7 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Burgemeester Callewaertlaan 19, 8810 Lichtervelde
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2023-06-01 → 2024-05-31neergelegd 2024-12-13
- 2022-06-01 → 2023-05-31neergelegd 2023-12-20
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van V&V BETONKELDERS?
Het ondernemingsnummer van V&V BETONKELDERS is 0669.618.219. Het btw-nummer is BE 0669.618.219.
Wanneer werd V&V BETONKELDERS opgericht?
V&V BETONKELDERS werd opgericht op 16 januari 2017, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van V&V BETONKELDERS?
De maatschappelijke zetel van V&V BETONKELDERS is Burgemeester Callewaertlaan 19, 8810 Lichtervelde.
Wat doet V&V BETONKELDERS?
De hoofdactiviteit van V&V BETONKELDERS is: Overige bouwinstallatie (NACE 43.240).
Hoeveel werknemers heeft V&V BETONKELDERS?
Volgens de jaarrekening over 2024 had V&V BETONKELDERS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van V&V BETONKELDERS?
V&V BETONKELDERS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 75.390 in 2024. De winst van het boekjaar was € 19.415.
Is V&V BETONKELDERS bereikbaar via Peppol?
Ja. V&V BETONKELDERS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0669618219 en 9925:BE0669618219 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is V&V BETONKELDERS?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 110.544, een solvabiliteit van 18,8 % en een winst van € 19.415. De winst daalde met 3,8 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is V&V BETONKELDERS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van V&V BETONKELDERS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft V&V BETONKELDERS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van V&V BETONKELDERS, over het boekjaar tot 31 mei 2024, werd op 13 december 2024 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 mei 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 december 2025.
Wie bestuurt V&V BETONKELDERS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft V&V BETONKELDERS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van V&V BETONKELDERS?
Het boekjaar van V&V BETONKELDERS eindigt op 31 mei. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juni 2023 tot 31 mei 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0669618219
Europese Commissie0669618219
Notarissen (Fednot)