Belgische ondernemingen

Onderneming 0668.808.961

L.M. BV

Actief sinds 2017 Normale toestand Besloten Vennootschap Mouscron

Besloten Vennootschap in Mouscron, sinds 2017. Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel. Brutomarge € 181k, winst € 13k (2025). Ondernemingsnummer en btw-nummer 0668.808.961.

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 13.211

▲ 153,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 34.644

▲ 61,6 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0668.808.961
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2017-01-06
Personeel
2,6 VTE
Maatschappelijke zetel
Pelgrimsstraat 61, 7700 Mouscron

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 46.190Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandelHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteitenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 46.180Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 63.100Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 13.211

▲ 153,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 34.644

▲ 61,6 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

3,4 %

▲ 1,3 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet–—–€ 349.623
Brutomarge€ 180.972▲ 38,7 %€ 130.477€ 194.869
Bedrijfswinst (-verlies)€ 44.114▲ 770,0 %€ 5.071€ 85.555
Winst (verlies) van het boekjaar€ 13.211▲ 153,9 %€ -24.497€ 57.610
Balans
Eigen vermogen€ 34.644▲ 61,6 %€ 21.432€ 45.929
Schulden€ 971.792▼ 2,4 %€ 995.807€ 1.010.853
Balanstotaal€ 1.006.436▼ 1,1 %€ 1.017.239€ 1.056.783
Solvabiliteit berekend3,4 %▲ 1,3 ptn2,1 %4,3 %
Personeel
Voltijdse equivalenten2,6—––
Schemam81-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Deelnemingen

Bron: jaarrekening 2025

  • Mosta · 1031.344.976
    50,00% rechtstreeks

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Pelgrimsstraat 61, 7700 Mouscron

2.260.170.670 · sinds 2017-01-06

  • 46.190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
  • 47.120 Overige niet-gespecialiseerde detailhandel
  • 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s
  • 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
  • 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
  • 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten
  • 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van L.M.?

Het ondernemingsnummer van L.M. is 0668.808.961. Het btw-nummer is BE 0668.808.961.

Wanneer werd L.M. opgericht?

L.M. werd opgericht op 6 januari 2017, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van L.M.?

De maatschappelijke zetel van L.M. is Pelgrimsstraat 61, 7700 Mouscron.

Wat doet L.M.?

De hoofdactiviteit van L.M. is: Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel (NACE 46.190); Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62.200).

Hoeveel werknemers heeft L.M.?

Volgens de jaarrekening over 2025 had L.M. gemiddeld 2,6 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van L.M.?

L.M. vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 180.972 in 2025. De winst van het boekjaar was € 13.211.

Is L.M. bereikbaar via Peppol?

Ja. L.M. staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0668808961 en 9925:BE0668808961 (stand van 27 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is L.M.?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 34.644, een solvabiliteit van 3,4 % en een winst van € 13.211. De winst steeg met 153,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is L.M. failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van L.M. ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft L.M. de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van L.M., over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 25 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wanneer eindigt het boekjaar van L.M.?

Het boekjaar van L.M. eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid