Belgische ondernemingen

Onderneming 0667.755.126

Seppe Lenders Comm.V

Actief sinds 2016 Normale toestand Gewone commanditaire vennootschap Gent

Gewone commanditaire vennootschap in Gent, sinds 2016. Ontwerpen van computerprogramma’s. 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0667.755.126.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0667.755.126
Rechtsvorm
Gewone commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2016-12-15
Maatschappelijke zetel
Deborah Lambillottepad 1 bus 105, 9000 Gent

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 63.100Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder, en 1 bestuurswijziging gelezen uit het Staatsblad.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Deborah Lambillottepad 1 bus 105, 9000 Gent

2.259.357.850 · sinds 2016-12-15

  • 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s
  • 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
  • 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
  • 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten

Publicaties in het Staatsblad (1)

Bron: Belgisch Staatsblad

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Seppe Lenders?

Het ondernemingsnummer van Seppe Lenders is 0667.755.126. Het btw-nummer is BE 0667.755.126.

Wanneer werd Seppe Lenders opgericht?

Seppe Lenders werd opgericht op 15 december 2016, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Seppe Lenders?

De maatschappelijke zetel van Seppe Lenders is Deborah Lambillottepad 1 bus 105, 9000 Gent.

Wat doet Seppe Lenders?

De hoofdactiviteit van Seppe Lenders is: Ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62.100).

Is Seppe Lenders bereikbaar via Peppol?

Ja. Seppe Lenders staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0667755126 (stand van 31 oktober 2026).

Is Seppe Lenders failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Seppe Lenders ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt Seppe Lenders?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Seppe Lenders 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van Seppe Lenders in het Staatsblad?

De laatste publicatie van Seppe Lenders in het Belgisch Staatsblad dateert van 19 december 2016: rubriek oprichting (nieuwe rechtspersoon, opening bijkantoor, enz...).

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid