Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0667.633.182
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2016-12-12
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Boomsesteenweg 433, 2020 Antwerpen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 69.209Overige fiscale dienstverlening
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ 48.798
▲ 430,0 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 98.750
▲ 97,7 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
54,7 %
▲ 22,6 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | 2022 | 2021 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 79.129 | ▲ 59,0 % | € 49.776 | € 40.442 | € 86.532 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 45.520 | ▲ 230,2 % | € 13.785 | € 3.704 | € 33.027 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 48.798 | ▲ 430,0 % | € 9.207 | € 445 | € 23.799 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 98.750 | ▲ 97,7 % | € 49.952 | € 64.900 | € 64.455 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 78.744 | ▼ 20,9 % | € 99.555 | € 105.214 | € 83.006 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 180.517 | ▲ 16,1 % | € 155.457 | € 177.565 | € 154.912 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 54,7 % | ▲ 22,6 ptn | 32,1 % | 36,5 % | 41,6 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Boomsesteenweg 433, 2020 Antwerpen
Neergelegde jaarrekeningen (4)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2026-05-21
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2025-04-03
- 2022-01-01 → 2022-12-31neergelegd 2025-03-20
- 2021-01-01 → 2021-12-31neergelegd 2025-03-20
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Fiduciaire Initium Consulting?
Het ondernemingsnummer van Fiduciaire Initium Consulting is 0667.633.182. Het btw-nummer is BE 0667.633.182.
Wanneer werd Fiduciaire Initium Consulting opgericht?
Fiduciaire Initium Consulting werd opgericht op 12 december 2016, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Fiduciaire Initium Consulting?
De maatschappelijke zetel van Fiduciaire Initium Consulting is Boomsesteenweg 433, 2020 Antwerpen.
Wat doet Fiduciaire Initium Consulting?
De hoofdactiviteit van Fiduciaire Initium Consulting is: Overige fiscale dienstverlening (NACE 69.209).
Hoeveel werknemers heeft Fiduciaire Initium Consulting?
Volgens de jaarrekening over 2024 had Fiduciaire Initium Consulting geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Fiduciaire Initium Consulting?
Fiduciaire Initium Consulting vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 79.129 in 2024. De winst van het boekjaar was € 48.798.
Is Fiduciaire Initium Consulting bereikbaar via Peppol?
Ja. Fiduciaire Initium Consulting staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0667633182 en 9925:BE0667633182 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is Fiduciaire Initium Consulting?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 98.750, een solvabiliteit van 54,7 % en een winst van € 48.798. De winst steeg met 430,0 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Fiduciaire Initium Consulting failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Fiduciaire Initium Consulting ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Fiduciaire Initium Consulting de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Fiduciaire Initium Consulting, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 21 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wie bestuurt Fiduciaire Initium Consulting?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Fiduciaire Initium Consulting 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Fiduciaire Initium Consulting?
Het boekjaar van Fiduciaire Initium Consulting eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0667633182
Europese Commissie0667633182
Notarissen (Fednot)