Belgische ondernemingen

Onderneming 0666.554.009

CORETEX BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Kortrijk · sinds 2016

Besloten Vennootschap in Kortrijk, sinds 2016. Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel. Brutomarge € 771k, winst € 351k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0666.554.009.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 351.309

▼ 27,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 772.931

▲ 0,2 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0666.554.009
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2016-11-21
Personeel
2,5 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Minister A.De Clercklaan(Kor) 33, 8500 Kortrijk

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 46.190Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandelHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.411Groothandel in weefsels, stoffen en fourniturenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 66.300VermogensbeheerNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.201Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 73.200Markt- en opinieonderzoekNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 351.309

▼ 27,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 772.931

▲ 0,2 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

18,0 %

▼ 3,1 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 771.141▼ 5,1 %€ 812.733€ 551.594
Bedrijfswinst (-verlies)€ 563.557▼ 21,4 %€ 716.846€ 497.825
Winst (verlies) van het boekjaar€ 351.309▼ 27,1 %€ 482.098€ 349.873
Balans
Eigen vermogen€ 772.931▲ 0,2 %€ 771.622€ 539.523
Schulden€ 3.532.831▲ 22,3 %€ 2.889.387€ 1.185.501
Balanstotaal€ 4.305.762▲ 17,6 %€ 3.661.008€ 1.725.024
Solvabiliteit berekend18,0 %▼ 3,1 ptn21,1 %31,3 %
Personeel
Voltijdse equivalenten2,5▲ 1,11,40,5
Schemam81-fm81-fm81-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Bissegemsestraat(Bis) 85 bus B, 8501 Kortrijk

2.258.526.521 · sinds 2016-11-21

46.190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel; 46.411 Groothandel in weefsels, stoffen en fournituren; 46.411.01 Groothandel in garen; 46.419 Groothandel in overig textiel; 66.300 Vermogensbeheer; 68.110 Handel in eigen onroerend goed; 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen; 68.202 Verhuur en exploitatie van sociale woningen; 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen; 68.204 Verhuur en exploitatie van terreinen; 68.322 Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis; 73.200 Markt- en opinieonderzoek; 73.200.01 Onderzoek naar de omvang van de markt voor bepaalde producten, de ontvangst en de bekendheid van producten en koopgewoonten, met het oog op verkoopbevordering en ontwikkeling van nieuwe producten; 74.130 Interieurontwerp; 82.300 Organisatie van congressen en beurzen; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 46.411 Groothandel in weefsels, stoffen en fournituren

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van CORETEX?

Het ondernemingsnummer van CORETEX is 0666.554.009. Het btw-nummer is BE 0666.554.009.

Wanneer werd CORETEX opgericht?

CORETEX werd opgericht op 21 november 2016, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van CORETEX?

De maatschappelijke zetel van CORETEX is Minister A.De Clercklaan(Kor) 33, 8500 Kortrijk.

Wat doet CORETEX?

De hoofdactiviteit van CORETEX is: Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel (NACE 46.190); Groothandel in weefsels, stoffen en fournituren (NACE 46.411).

Hoeveel werknemers heeft CORETEX?

Volgens de jaarrekening over 2025 had CORETEX gemiddeld 2,5 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van CORETEX?

CORETEX vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 771.141 in 2025. De winst van het boekjaar was € 351.309.

Is CORETEX bereikbaar via Peppol?

Ja. CORETEX staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0666554009 (stand van 25 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is CORETEX?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 772.931, een solvabiliteit van 18,0 % en een winst van € 351.309. De winst daalde met 27,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is CORETEX failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CORETEX ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft CORETEX de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van CORETEX, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 30 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt CORETEX?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CORETEX 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van CORETEX?

Het boekjaar van CORETEX eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid