Belgische ondernemingen

Onderneming 0666.533.124

Centre de Soins de santé de Ramillies BV

Actief sinds 2016 Normale toestand Besloten Vennootschap Ramillies

Besloten Vennootschap in Ramillies, sinds 2016. Activiteiten op het gebied van kinesitherapie. Brutomarge € 107k, winst € 2k (2025). 3 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0666.533.124.

Huidige bestuurders

3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 2.162

▼ 81,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 43.478

▲ 5,2 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0666.533.124
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2016-11-21
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Avenue des Déportés 62, 1367 Ramillies
Andere namen
CSR · Afkorting (Frans)

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 86.951Activiteiten op het gebied van kinesitherapieHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

3 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 2.162

▼ 81,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 43.478

▲ 5,2 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

12,6 %

▲ 1,5 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 107.443▼ 17,5 %€ 130.249€ 98.373
Bedrijfswinst (-verlies)€ 18.203▼ 42,7 %€ 31.788€ 12.447
Winst (verlies) van het boekjaar€ 2.162▼ 81,8 %€ 11.869€ -1.769
Balans
Eigen vermogen€ 43.478▲ 5,2 %€ 41.317€ 29.448
Schulden€ 302.587▼ 9,0 %€ 332.358€ 362.014
Balanstotaal€ 346.065▼ 7,4 %€ 373.675€ 391.462
Solvabiliteit berekend12,6 %▲ 1,5 ptn11,1 %7,5 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Avenue des Déportés 62, 1367 Ramillies

2.279.392.607 · sinds 2016-11-21

  • 86.951 Activiteiten op het gebied van kinesitherapie
  • 86.951 Activiteiten op het gebied van kinesitherapie

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Centre de Soins de santé de Ramillies?

Het ondernemingsnummer van Centre de Soins de santé de Ramillies is 0666.533.124. Het btw-nummer is BE 0666.533.124.

Wanneer werd Centre de Soins de santé de Ramillies opgericht?

Centre de Soins de santé de Ramillies werd opgericht op 21 november 2016, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Centre de Soins de santé de Ramillies?

De maatschappelijke zetel van Centre de Soins de santé de Ramillies is Avenue des Déportés 62, 1367 Ramillies.

Wat doet Centre de Soins de santé de Ramillies?

De hoofdactiviteit van Centre de Soins de santé de Ramillies is: Activiteiten op het gebied van kinesitherapie (NACE 86.951).

Hoeveel werknemers heeft Centre de Soins de santé de Ramillies?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Centre de Soins de santé de Ramillies geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Centre de Soins de santé de Ramillies?

Centre de Soins de santé de Ramillies vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 107.443 in 2025. De winst van het boekjaar was € 2.162.

Is Centre de Soins de santé de Ramillies bereikbaar via Peppol?

Ja. Centre de Soins de santé de Ramillies staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0666533124 en 9925:BE0666533124 (stand van 4 november 2026).

Hoe financieel gezond is Centre de Soins de santé de Ramillies?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 43.478, een solvabiliteit van 12,6 % en een winst van € 2.162. De winst daalde met 81,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Centre de Soins de santé de Ramillies failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Centre de Soins de santé de Ramillies ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Centre de Soins de santé de Ramillies de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Centre de Soins de santé de Ramillies, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 23 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Centre de Soins de santé de Ramillies?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Centre de Soins de santé de Ramillies 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Centre de Soins de santé de Ramillies?

Het boekjaar van Centre de Soins de santé de Ramillies eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid