Belgische ondernemingen

Onderneming 0666.469.875

AFWERKINGSBEDRIJF COENEN BV

Actief sinds 2016 Normale toestand Besloten Vennootschap Dilsen-Stokkem

Besloten Vennootschap in Dilsen-Stokkem, sinds 2016. Stukadoorswerk. Omzet € 12,0 M, winst € 2,5 M (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0666.469.875.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 2.500.000

▲ 34,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.367.643

= 0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0666.469.875
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2016-11-17
Personeel
1,5 VTE
Maatschappelijke zetel
Vossenbergstraat 7, 3650 Dilsen-Stokkem

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.310StukadoorswerkHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.350Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 25.120Vervaardiging van metalen deuren en venstersNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 31.001Vervaardiging van kantoor- en winkelmeubelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.320SchrijnwerkNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.832Groothandel in houtNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 2.500.000

▲ 34,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.367.643

= 0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

20,2 %

▲ 6,4 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet€ 12.012.196▼ 1,1 %€ 12.144.292–
Brutomarge–—–€ 2.464.950
Bedrijfswinst (-verlies)€ 3.370.125▲ 37,0 %€ 2.459.324€ 2.255.506
Winst (verlies) van het boekjaar€ 2.500.000▲ 34,7 %€ 1.856.347€ 1.682.506
Balans
Eigen vermogen€ 1.367.643= 0 %€ 1.367.643€ 1.367.643
Schulden€ 5.408.619▼ 36,8 %€ 8.552.724€ 8.328.301
Balanstotaal€ 6.776.262▼ 31,7 %€ 9.920.367€ 9.695.944
Solvabiliteit berekend20,2 %▲ 6,4 ptn13,8 %14,1 %
Personeel
Voltijdse equivalenten1,5▼ 0,52,02,0
Schemam82-fm82-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Aandeelhouders

Bron: jaarrekening

2 aandeelhouders in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om ze te zien.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Vossenbergstraat 7, 3650 Dilsen-Stokkem

2.259.077.837 · sinds 2016-11-17

  • 25.120 Vervaardiging van metalen deuren en vensters
  • 25.120.01 Vervaardiging van metaalschrijnwerk : deuren, vensters en kozijnen, luiken, verplaatsbare wanden, hekken, garagepoorten, enz
  • 31.001.05 Vervaardiging van stoelen en zitmeubels voor kantoren en werkplaatsen
  • 31.004.01 Vervaardiging van zitmeubels en onderdelen daarvan voor woningen : stoelen, fauteuils, zitbanken, canapés, taboeretten, enz
  • 41.001.06 Algemene coördinatiewerkzaamheden bouwwerf
  • 43.230.01 Aanbrengen in gebouwen en andere bouwwerken van : - thermische isolatiemateriaal - isolatiemateriaal tegen geluid en trillingen
  • 43.310 Stukadoorswerk
  • 43.320 Schrijnwerk
  • 43.320.01 Montage van buiten- en binnenschrijnwerk van hout of van kunststof : deuren, vensters, kozijnen, trappen, muurkasten, inbouwkeukens, winkelinrichtingen, enz
  • 43.320.03 Installatie van garagepoorten, luiken, zonneblinden, traliewerk, hekken, enz, in hout of kunststof
  • 43.320.06 Montage van buiten- en binnenschrijnwerk in metaal : deuren, vensters, kozijnen, trappen, muurkasten, inbouwkeukens, winkelinrichtingen, enz
  • 43.320.07 Installatie van al dan niet verplaatsbare tussenwanden, de bekleding van wanden, plafonds, enz, in metaal
  • 43.320.08 Installatie van garagepoorten, luiken, zonneblinden, traliewerk, hekken, enz, in metaal
  • 43.320.09 Installatie van geblindeerde deuren en brandwerende deuren in metaal
  • 43.331.01 Aanbrengen in gebouwen en andere bouww van : vloer-of wandtegels van keramische stoffen, beton of gehouwen steen, vloerbedekking en wandbekleding van terrazzo marmer, graniet of lei, enz
  • 43.350 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
  • 43.350.02 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen, neg
  • 43.422 Chapewerken
  • 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
  • 46.130 Handelsbemiddeling in de groothandel in hout en bouwmaterialen
  • 46.832.04 Groothandel in schrijn- en timmerwerk van hout voor de bouwnijverheid
  • 43.350 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van AFWERKINGSBEDRIJF COENEN?

Het ondernemingsnummer van AFWERKINGSBEDRIJF COENEN is 0666.469.875. Het btw-nummer is BE 0666.469.875.

Wanneer werd AFWERKINGSBEDRIJF COENEN opgericht?

AFWERKINGSBEDRIJF COENEN werd opgericht op 17 november 2016, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van AFWERKINGSBEDRIJF COENEN?

De maatschappelijke zetel van AFWERKINGSBEDRIJF COENEN is Vossenbergstraat 7, 3650 Dilsen-Stokkem.

Wat doet AFWERKINGSBEDRIJF COENEN?

De hoofdactiviteit van AFWERKINGSBEDRIJF COENEN is: Stukadoorswerk (NACE 43.310); Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen (NACE 43.350).

Hoeveel werknemers heeft AFWERKINGSBEDRIJF COENEN?

Volgens de jaarrekening over 2025 had AFWERKINGSBEDRIJF COENEN gemiddeld 1,5 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van AFWERKINGSBEDRIJF COENEN?

In 2025 had AFWERKINGSBEDRIJF COENEN een omzet van € 12.012.196. De winst van het boekjaar was € 2.500.000.

Is AFWERKINGSBEDRIJF COENEN bereikbaar via Peppol?

Ja. AFWERKINGSBEDRIJF COENEN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0666469875 (stand van 2 november 2026).

Hoe financieel gezond is AFWERKINGSBEDRIJF COENEN?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.367.643, een solvabiliteit van 20,2 % en een winst van € 2.500.000. De winst steeg met 34,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is AFWERKINGSBEDRIJF COENEN failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van AFWERKINGSBEDRIJF COENEN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft AFWERKINGSBEDRIJF COENEN de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van AFWERKINGSBEDRIJF COENEN, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt AFWERKINGSBEDRIJF COENEN?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft AFWERKINGSBEDRIJF COENEN 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van AFWERKINGSBEDRIJF COENEN?

Het boekjaar van AFWERKINGSBEDRIJF COENEN eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid