Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0662.925.714
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2016-09-19
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rozendreef(Z) 44, 8550 Zwevegem
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 122.747
▲ 2,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 62.599
▼ 3,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
31,4 %
▼ 8,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 164.101 | ▲ 3,6 % | € 158.356 | € 159.730 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 159.697 | ▲ 3,4 % | € 154.509 | € 156.879 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 122.747 | ▲ 2,5 % | € 119.794 | € 120.892 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 62.599 | ▼ 3,5 % | € 64.852 | € 25.058 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 137.000 | ▲ 39,7 % | € 98.075 | € 120.213 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 199.599 | ▲ 22,5 % | € 162.927 | € 145.272 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 31,4 % | ▼ 8,4 ptn | 39,8 % | 17,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rozendreef(Z) 44, 8550 Zwevegem
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-04-14
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-04-29
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-03-18
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde?
Het ondernemingsnummer van Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde is 0662.925.714. Het btw-nummer is BE 0662.925.714.
Wanneer werd Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde opgericht?
Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde werd opgericht op 19 september 2016, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde?
De maatschappelijke zetel van Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde is Rozendreef(Z) 44, 8550 Zwevegem.
Hoeveel werknemers heeft Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde?
Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 164.101 in 2025. De winst van het boekjaar was € 122.747.
Is Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde bereikbaar via Peppol?
Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde staat niet in de Peppol Directory (stand van 2 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0662925714; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 62.599, een solvabiliteit van 31,4 % en een winst van € 122.747. De winst steeg met 2,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 14 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde?
Het boekjaar van Dr.Lucas Steverlynck, urgentiegeneeskunde eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0662925714
Europese Commissie0662925714
Notarissen (Fednot)