Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0662.385.581
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2016-09-07
- Personeel
- 12,5 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Octave Staumont(FLG) 69, 6210 Les Bons Villers
- Andere namen
- BBA · Afkorting (Frans)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 01.110Teelt van andere granen dan rijst, en van peulgewassen en oliehoudende zaden
- 35.210Productie van gas
- 35.110Productie van elektriciteit uit niet-hernieuwbare bronnen
- 38.110Inzameling van ongevaarlijk afval
- 38.210Terugwinning van materialen uit afval
- 38.330Andere afvalverwijdering
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
4 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 303.565
▼ 50,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 4.165.502
▲ 5,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
21,7 %
▲ 4,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | – | — | – | € 13.381.950 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 2.983.242 | ▼ 32,4 % | € 4.416.263 | € 3.308.157 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 756.446 | ▼ 29,2 % | € 1.068.346 | € 1.338.658 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 303.565 | ▼ 50,0 % | € 606.911 | € 827.740 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 4.165.502 | ▲ 5,9 % | € 3.932.276 | € 3.470.360 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 15.060.114 | ▼ 18,0 % | € 18.354.882 | € 14.075.302 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 19.225.616 | ▼ 13,7 % | € 22.287.158 | € 17.545.662 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 21,7 % | ▲ 4,0 ptn | 17,6 % | 19,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 12,5 | ▲ 2,6 | 9,9 | 6,7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | m01-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Octave Staumont(FLG) 69, 6210 Les Bons Villers
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-24
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-17
- 2022-07-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-17
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Biométhane du Bois d'Arnelle?
Het ondernemingsnummer van Biométhane du Bois d'Arnelle is 0662.385.581. Het btw-nummer is BE 0662.385.581.
Wanneer werd Biométhane du Bois d'Arnelle opgericht?
Biométhane du Bois d'Arnelle werd opgericht op 7 september 2016, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Biométhane du Bois d'Arnelle?
De maatschappelijke zetel van Biométhane du Bois d'Arnelle is Rue Octave Staumont(FLG) 69, 6210 Les Bons Villers.
Wat doet Biométhane du Bois d'Arnelle?
De hoofdactiviteit van Biométhane du Bois d'Arnelle is: Teelt van andere granen dan rijst, en van peulgewassen en oliehoudende zaden (NACE 01.110); Productie van gas (NACE 35.210).
Hoeveel werknemers heeft Biométhane du Bois d'Arnelle?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Biométhane du Bois d'Arnelle gemiddeld 12,5 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Biométhane du Bois d'Arnelle?
Biométhane du Bois d'Arnelle vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 2.983.242 in 2025. De winst van het boekjaar was € 303.565.
Is Biométhane du Bois d'Arnelle bereikbaar via Peppol?
Ja. Biométhane du Bois d'Arnelle staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0662385581 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is Biométhane du Bois d'Arnelle?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 4.165.502, een solvabiliteit van 21,7 % en een winst van € 303.565. De winst daalde met 50,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Biométhane du Bois d'Arnelle failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Biométhane du Bois d'Arnelle ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Biométhane du Bois d'Arnelle de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Biométhane du Bois d'Arnelle, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Biométhane du Bois d'Arnelle?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Biométhane du Bois d'Arnelle 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Biométhane du Bois d'Arnelle?
Het boekjaar van Biométhane du Bois d'Arnelle eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0662385581
Europese Commissie0662385581
Notarissen (Fednot)