Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0661.928.889
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2016-09-02
- Personeel
- 20,5 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Lijsterstraat 1, 1840 Londerzeel
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 93.110Exploitatie van sportaccommodaties
- 93.110Exploitatie van sportaccommodaties
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 167.787
▼ 0,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 408.545
▼ 7,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
2,9 %
▼ 0,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 2.280.922 | = 0 % | € 2.280.189 | € 2.578.725 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 533.541 | ▲ 8,5 % | € 491.690 | € 731.618 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 167.787 | ▼ 0,9 % | € 169.264 | € 311.469 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 408.545 | ▼ 7,3 % | € 440.759 | € 271.495 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 13.868.971 | ▼ 3,8 % | € 14.418.464 | € 15.711.289 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 14.277.516 | ▼ 3,9 % | € 14.859.223 | € 15.982.784 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 2,9 % | ▼ 0,1 ptn | 3,0 % | 1,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 20,5 | ▼ 1,4 | 21,9 | 21,2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | m01-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Aandeelhouders
Bron: jaarrekening
1 aandeelhouder in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om die te zien.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Lijsterstraat 1, 1840 Londerzeel
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-24
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-27
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Sportoase De Lijster?
Het ondernemingsnummer van Sportoase De Lijster is 0661.928.889. Het btw-nummer is BE 0661.928.889.
Wanneer werd Sportoase De Lijster opgericht?
Sportoase De Lijster werd opgericht op 2 september 2016, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Sportoase De Lijster?
De maatschappelijke zetel van Sportoase De Lijster is Lijsterstraat 1, 1840 Londerzeel.
Wat doet Sportoase De Lijster?
De hoofdactiviteit van Sportoase De Lijster is: Exploitatie van sportaccommodaties (NACE 93.110).
Hoeveel werknemers heeft Sportoase De Lijster?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Sportoase De Lijster gemiddeld 20,5 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Sportoase De Lijster?
Sportoase De Lijster vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 2.280.922 in 2025. De winst van het boekjaar was € 167.787.
Is Sportoase De Lijster bereikbaar via Peppol?
Ja. Sportoase De Lijster staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0661928889 (stand van 6 november 2026).
Hoe financieel gezond is Sportoase De Lijster?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 408.545, een solvabiliteit van 2,9 % en een winst van € 167.787. De winst daalde met 0,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Sportoase De Lijster failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Sportoase De Lijster ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Sportoase De Lijster de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Sportoase De Lijster, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Sportoase De Lijster?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Sportoase De Lijster 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Sportoase De Lijster?
Het boekjaar van Sportoase De Lijster eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0661928889
Europese Commissie0661928889
Notarissen (Fednot)