Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0660.974.727
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2016-08-18
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Place de la Gare 1/A000, 4130 Esneux
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 68.110Handel in eigen onroerend goed
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -3.708
▲ 53,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ -50.476
▼ 7,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
-12,5 %
▼ 1,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 35.196 | ▲ 15,8 % | € 30.400 | € 31.928 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 2.948 | ▲ 322,0 % | € -1.328 | € 1.868 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -3.708 | ▲ 53,6 % | € -7.992 | € -5.467 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € -50.476 | ▼ 7,9 % | € -46.768 | € -38.776 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 453.103 | ▼ 5,0 % | € 476.953 | € 498.965 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 402.627 | ▼ 6,4 % | € 430.185 | € 460.189 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | -12,5 % | ▼ 1,7 ptn | -10,9 % | -8,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Place de la Gare 1 bus B, 4130 Esneux
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-11
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-30
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van LEPAILY KEVIN INVEST IMMO?
Het ondernemingsnummer van LEPAILY KEVIN INVEST IMMO is 0660.974.727. Het btw-nummer is BE 0660.974.727.
Wanneer werd LEPAILY KEVIN INVEST IMMO opgericht?
LEPAILY KEVIN INVEST IMMO werd opgericht op 18 augustus 2016, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van LEPAILY KEVIN INVEST IMMO?
De maatschappelijke zetel van LEPAILY KEVIN INVEST IMMO is Place de la Gare 1/A000, 4130 Esneux.
Wat doet LEPAILY KEVIN INVEST IMMO?
De hoofdactiviteit van LEPAILY KEVIN INVEST IMMO is: Handel in eigen onroerend goed (NACE 68.110).
Hoeveel werknemers heeft LEPAILY KEVIN INVEST IMMO?
Volgens de jaarrekening over 2025 had LEPAILY KEVIN INVEST IMMO geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van LEPAILY KEVIN INVEST IMMO?
LEPAILY KEVIN INVEST IMMO vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 35.196 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 3.708.
Is LEPAILY KEVIN INVEST IMMO bereikbaar via Peppol?
LEPAILY KEVIN INVEST IMMO staat niet in de Peppol Directory (stand van 5 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0660974727; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is LEPAILY KEVIN INVEST IMMO?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -50.476, een solvabiliteit van -12,5 % en een verlies van € 3.708. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst steeg met 53,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is LEPAILY KEVIN INVEST IMMO failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van LEPAILY KEVIN INVEST IMMO ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft LEPAILY KEVIN INVEST IMMO de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van LEPAILY KEVIN INVEST IMMO, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 11 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt LEPAILY KEVIN INVEST IMMO?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft LEPAILY KEVIN INVEST IMMO 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van LEPAILY KEVIN INVEST IMMO?
Het boekjaar van LEPAILY KEVIN INVEST IMMO eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0660974727
Europese Commissie0660974727
Notarissen (Fednot)