Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0660.833.977
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2016-08-10
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Sint-Gillislaan (STG) 68, 9200 Dendermonde
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 64.210Activiteiten van holdings
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 74.165
▲ 0,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 709.479
▲ 11,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
85,2 %
▲ 8,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 111.165 | ▼ 2,1 % | € 113.531 | € 135.349 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 109.918 | ▼ 2,0 % | € 112.145 | € 133.148 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 74.165 | ▲ 0,8 % | € 73.563 | € 89.340 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 709.479 | ▲ 11,7 % | € 635.314 | € 561.751 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 123.674 | ▼ 34,2 % | € 187.962 | € 261.029 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 833.153 | ▲ 1,2 % | € 823.276 | € 822.780 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 85,2 % | ▲ 8,0 ptn | 77,2 % | 68,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Sint-Gillislaan (STG) 68, 9200 Dendermonde
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2026-01-08
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2025-01-29
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2024-01-25
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Holding Emanuel - Van Hauwermeiren?
Het ondernemingsnummer van Holding Emanuel - Van Hauwermeiren is 0660.833.977. Het btw-nummer is BE 0660.833.977.
Wanneer werd Holding Emanuel - Van Hauwermeiren opgericht?
Holding Emanuel - Van Hauwermeiren werd opgericht op 10 augustus 2016, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Holding Emanuel - Van Hauwermeiren?
De maatschappelijke zetel van Holding Emanuel - Van Hauwermeiren is Sint-Gillislaan (STG) 68, 9200 Dendermonde.
Wat doet Holding Emanuel - Van Hauwermeiren?
De hoofdactiviteit van Holding Emanuel - Van Hauwermeiren is: Activiteiten van holdings (NACE 64.210).
Hoeveel werknemers heeft Holding Emanuel - Van Hauwermeiren?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Holding Emanuel - Van Hauwermeiren geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Holding Emanuel - Van Hauwermeiren?
Holding Emanuel - Van Hauwermeiren vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 111.165 in 2025. De winst van het boekjaar was € 74.165.
Is Holding Emanuel - Van Hauwermeiren bereikbaar via Peppol?
Ja. Holding Emanuel - Van Hauwermeiren staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0660833977 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Holding Emanuel - Van Hauwermeiren?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 709.479, een solvabiliteit van 85,2 % en een winst van € 74.165. De winst steeg met 0,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Holding Emanuel - Van Hauwermeiren failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Holding Emanuel - Van Hauwermeiren ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Holding Emanuel - Van Hauwermeiren de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Holding Emanuel - Van Hauwermeiren, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 8 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt Holding Emanuel - Van Hauwermeiren?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Holding Emanuel - Van Hauwermeiren 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Holding Emanuel - Van Hauwermeiren?
Het boekjaar van Holding Emanuel - Van Hauwermeiren eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0660833977
Europese Commissie0660833977
Notarissen (Fednot)