Belgische ondernemingen

Onderneming 0660.586.133

DancArt Comm.V

Actief Normale toestand Gewone commanditaire vennootschap Bilzen-Hoeselt · sinds 2016

Gewone commanditaire vennootschap in Bilzen-Hoeselt, sinds 2016. Cultureel onderwijs. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0660.586.133.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0660.586.133
Rechtsvorm
Gewone commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2016-07-31
Maatschappelijke zetel
Romershovenstraat 140, 3730 Bilzen-Hoeselt

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 85.520Cultureel onderwijsHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 73.110Activiteiten van reclamebureausNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.510Sport- en recreatieonderwijsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 90.399Andere ondersteunende activiteiten voor scheppende en uitvoerende kunst, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 93.199Overige sportactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Romershovenstraat 140, 3730 Bilzen-Hoeselt

2.257.645.801 · sinds 2016-07-31

46.423.01 Groothandel in kleding, inclusief sportkleding; 46.425 Groothandel in schoeisel; 46.496 Groothandel in sport- en kampeerartikelen, met uitzondering van fietsen; 47.639.01 Kleinhandel in sportartikelen, kampeerbenodigdheden (inclusief tenten) en artikelen voor overige vormen van vrije-tijdsbesteding; 47.714 Detailhandel in onderkleding, lingerie en strand- en badkleding; 47.716 Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment); 47.721 Detailhandel in schoeisel; 56.112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden; 68.110 Handel in eigen onroerend goed; 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen; 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen; 68.204 Verhuur en exploitatie van terreinen; 70.100.01 Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 73.110.01 Ontwerpen en voeren van reclame- en promotiecampagnes voor derden via de verschillende media; 73.110.03 Ontwerpen van publicitaire teksten en slogans (copywriters); 73.110.04 Ontwerpen van publicitaire films; 73.110.05 Ontwerpen van publicitaire artikelen; 73.110.06 Concipiëren van reclametechnieken die ernaar streven de individuele consument te benaderen (direct marketing) door middel van geadresseerde reclame (direct mailing), telefonische koopvoorstellen, enz; 73.110.07 Luchtreclame; 73.200 Markt- en opinieonderzoek; 73.200.01 Onderzoek naar de omvang van de markt voor bepaalde producten, de ontvangst en de bekendheid van producten en koopgewoonten, met het oog op verkoopbevordering en ontwikkeling van nieuwe producten; 73.200.02 Statistische analyses van de resultaten van het onderzoek; 73.200.03 Onderzoek naar de opvattingen van het publiek over politieke, economische en sociale onderwerpen en statistische analyses daarvan; 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie; 73.300.01 Verlenen van advies en praktische hulp aan de bedrijven ivm public relations en communicatie; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 85.510 Sport- en recreatieonderwijs; 85.520 Cultureel onderwijs; 85.520.01 Exploitatie van dansscholen en de activiteiten van dansleraren; 90.111 Literaire creatie; 90.120 Creatie van beeldende kunsten; 90.201 Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiesten; 90.202 Beoefening van uitvoerende kunsten door artistieke ensembles; 90.312.02 Beheer en exploitatie van multifunctionele centra en evenementenhallen, overwegend ten behoeve van de scheppende en uitvoerende kunst; 90.391 Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementen; 90.392 Ontwerp en bouw van podia en decors; 90.393 Gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechnieken; 90.399 Andere ondersteunende activiteiten voor scheppende en uitvoerende kunst, neg; 93.199 Overige sportactiviteiten, neg; 93.199.01 Promotie en organisatie van sportevenementen, als zelfstandige activiteit of voor rekening van derden; 93.199.02 Ondersteunende diensten ivm de sportbeoefening; 93.299.05 Overige activiteiten ivm recreatie die niet elders zijn gerangschikt

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van DancArt?

Het ondernemingsnummer van DancArt is 0660.586.133. Het btw-nummer is BE 0660.586.133.

Wanneer werd DancArt opgericht?

DancArt werd opgericht op 31 juli 2016, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van DancArt?

De maatschappelijke zetel van DancArt is Romershovenstraat 140, 3730 Bilzen-Hoeselt.

Wat doet DancArt?

De hoofdactiviteit van DancArt is: Cultureel onderwijs (NACE 85.520).

Is DancArt bereikbaar via Peppol?

Ja. DancArt staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0660586133 en 9925:BE0660586133 (stand van 26 oktober 2026).

Is DancArt failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DancArt ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid