Belgische ondernemingen

Onderneming 0656.933.884

BIMM BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Soumagne · sinds 2016

Besloten Vennootschap in Soumagne, sinds 2016. Reparatie en onderhoud van machines. Brutomarge € 50k, winst € 21k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0656.933.884.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 21.420

▲ 257,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 13.384

▼ 85,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0656.933.884
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2016-06-24
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Voie de l'Eau 15, 4630 Soumagne

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 33.120Reparatie en onderhoud van machinesHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 25.999Vervaardiging van overige producten van metaal, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.350Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 81.220Overige reiniging van gebouwen; industriële reinigingNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 81.230Andere reinigingsactiviteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 81.300LandschapsverzorgingNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 21.420

▲ 257,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 13.384

▼ 85,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

10,1 %

▼ 77,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 49.984▲ 359,0 %€ 10.890€ 21.369
Bedrijfswinst (-verlies)€ 23.019▲ 273,1 %€ -13.297€ -6.560
Winst (verlies) van het boekjaar€ 21.420▲ 257,6 %€ -13.594€ -6.749
Balans
Eigen vermogen€ 13.384▼ 85,4 %€ 91.964€ 105.558
Schulden€ 118.724▲ 846,9 %€ 12.538€ 18.548
Balanstotaal€ 132.108▲ 26,4 %€ 104.502€ 124.106
Solvabiliteit berekend10,1 %▼ 77,9 ptn88,0 %85,1 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Voie de l'Eau 15, 4630 Soumagne

2.254.186.958 · sinds 2016-07-01

25.401.01 Vervaardiging van gesmede werkstukken van metaal voor rekening van derden; 25.530 Verspanend bewerken van metalen; 25.999 Vervaardiging van overige producten van metaal, neg; 33.120.03 Onderhouds- en herstellingswerken van mechanische aard voor rekening van derden; 42.110 Bouw van autowegen en andere wegen; 43.120 Bouwrijp maken van terreinen; 43.130.01 Proefboren en het nemen van bodemmonsters ten behoeve van de bouw of voor geofysische, geologische of andere doeleinden; 43.130.02 Uitvoeren van horizontale boringen voor het leggen van kabels en kanalisaties; 43.230 Installatie van isolatie; 43.350.01 Reinigen van nieuwe gebouwen na beëindiging van de bouwwerkzaamheden; 43.350.02 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen, neg; 43.429.01 Bouwen van funderingen, inclusief heien; 43.429.03 Monteren van niet-zelfvervaardigde metalen constructiewerken; 43.910.02 Uitvoeren van voegwerken; 43.990.02 Uitvoeren van hijs- en hefwerkzaamheden voor rekening van derden; 43.990.03 Optrekken en afbreken van steigers en werkplatforms; 43.990.04 Verhuur van machines voor de bouwnijverheid met bedieningspersoneel; 81.210 Algemene reiniging van gebouwen; 81.220 Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging; 81.220.11 Gevelreiniging door middel van zandstralen, met behulp van stoom, enz; 81.230 Andere reinigingsactiviteiten; 81.300.01 Snoeien van bomen en heggen; 81.300.02 Aanleggen en onderhouden van tuinen, parken en het groene gedeelte van sportvelden

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van BIMM?

Het ondernemingsnummer van BIMM is 0656.933.884. Het btw-nummer is BE 0656.933.884.

Wanneer werd BIMM opgericht?

BIMM werd opgericht op 24 juni 2016, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van BIMM?

De maatschappelijke zetel van BIMM is Voie de l'Eau 15, 4630 Soumagne.

Wat doet BIMM?

De hoofdactiviteit van BIMM is: Reparatie en onderhoud van machines (NACE 33.120).

Hoeveel werknemers heeft BIMM?

Volgens de jaarrekening over 2025 had BIMM geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van BIMM?

BIMM vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 49.984 in 2025. De winst van het boekjaar was € 21.420.

Is BIMM bereikbaar via Peppol?

Ja. BIMM staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0656933884 en 9925:BE0656933884 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is BIMM?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 13.384, een solvabiliteit van 10,1 % en een winst van € 21.420. De winst steeg met 257,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is BIMM failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BIMM ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft BIMM de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van BIMM, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt BIMM?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BIMM 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van BIMM?

Het boekjaar van BIMM eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid