Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0654.871.150
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2016-05-20
- Personeel
- 44,7 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Guillemins 129, 4000 Liège
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 55.100Hotels en dergelijke accommodatie
- 55.100Hotels en dergelijke accommodatie
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -53.561
▲ 90,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 6.492.113
▲ 9082,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
31,4 %
▲ 31,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 6.340.514 | ▼ 2,3 % | € 6.491.590 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 578.161 | ▼ 1,8 % | € 588.817 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -53.561 | ▲ 90,5 % | € -565.753 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 6.492.113 | ▲ 9082,0 % | € 70.705 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 14.030.584 | ▼ 32,5 % | € 20.786.955 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 20.661.503 | ▼ 1,6 % | € 21.005.568 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 31,4 % | ▲ 31,1 ptn | 0,3 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 44,7 | ▲ 11,4 | 33,3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m02-f | m02-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Avenue Baron de Moreau 1, 5000 Namur
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-15
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-26
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-01 · niet gestructureerd
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van NAMUR CASINO RESORT?
Het ondernemingsnummer van NAMUR CASINO RESORT is 0654.871.150. Het btw-nummer is BE 0654.871.150.
Wanneer werd NAMUR CASINO RESORT opgericht?
NAMUR CASINO RESORT werd opgericht op 20 mei 2016, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van NAMUR CASINO RESORT?
De maatschappelijke zetel van NAMUR CASINO RESORT is Rue des Guillemins 129, 4000 Liège.
Wat doet NAMUR CASINO RESORT?
De hoofdactiviteit van NAMUR CASINO RESORT is: Hotels en dergelijke accommodatie (NACE 55.100).
Hoeveel werknemers heeft NAMUR CASINO RESORT?
Volgens de jaarrekening over 2025 had NAMUR CASINO RESORT gemiddeld 44,7 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van NAMUR CASINO RESORT?
In 2025 had NAMUR CASINO RESORT een omzet van € 6.340.514. Het boekjaar sloot met een verlies van € 53.561.
Is NAMUR CASINO RESORT bereikbaar via Peppol?
Ja. NAMUR CASINO RESORT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0654871150 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is NAMUR CASINO RESORT?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 6.492.113, een solvabiliteit van 31,4 % en een verlies van € 53.561. De winst steeg met 90,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is NAMUR CASINO RESORT failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van NAMUR CASINO RESORT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft NAMUR CASINO RESORT de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van NAMUR CASINO RESORT, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 15 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt NAMUR CASINO RESORT?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft NAMUR CASINO RESORT 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van NAMUR CASINO RESORT?
Het boekjaar van NAMUR CASINO RESORT eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0654871150
Europese Commissie0654871150
Notarissen (Fednot)