Belgische ondernemingen

Onderneming 0651.977.184

HARAN CARS BV

Actief sinds 2016 Normale toestand Besloten Vennootschap Puurs-Sint-Amands

Besloten Vennootschap in Puurs-Sint-Amands, sinds 2016. Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton). Brutomarge € 63k, winst € 22k (2024). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0651.977.184.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ 22.491

▲ 44,4 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ 122.591

▲ 22,5 % t.o.v. 2023

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024

Ondernemingsnummer
0651.977.184
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2016-04-15
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
St.-Katharinastraat 6B, 2870 Puurs-Sint-Amands

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Hoofdactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ 22.491

▲ 44,4 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ 122.591

▲ 22,5 % t.o.v. 2023

Solvabiliteit 2024

43,3 %

▲ 7,7 ptn t.o.v. 2023

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2024Δ20232022Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 63.289▲ 25,3 %€ 50.493€ 40.335
Bedrijfswinst (-verlies)€ 39.565▲ 37,6 %€ 28.760€ 12.420
Winst (verlies) van het boekjaar€ 22.491▲ 44,4 %€ 15.579€ 3.492
Balans
Eigen vermogen€ 122.591▲ 22,5 %€ 100.100€ 84.521
Schulden€ 160.444▼ 11,5 %€ 181.330€ 194.360
Balanstotaal€ 283.035▲ 0,6 %€ 281.430€ 278.881
Solvabiliteit berekend43,3 %▲ 7,7 ptn35,6 %30,3 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

St.-Katharinastraat 6b, 2870 Puurs-Sint-Amands

2.252.384.738 · sinds 2016-04-15

  • 47.811.01 Kleinhandel in nieuwe en gebruikte auto's voor personenvervoer, inclusief die voor bijzondere doeleinden (bv ambulances)
  • 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
  • 46.180.01 Handelsbemiddeling in nieuwe en gebruikte auto's voor personenvervoer, inclusief die voor bijzondere doeleinden (bv ambulances)
  • 47.300.02 Detailhandel in smeer- en koelmiddelen voor auto's
  • 47.783.01 Kleinhandel in reinigingsproducten
  • 47.820 Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
  • 47.820.01 Kleinhandel in onderdelen en accessoires van auto's inclusief de kleinhandel in tweedehands onderdelen
  • 95.311.01 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
  • 95.313.01 Reparatie van auto's : reparatie van de mechanische onderdelen en van de elektrische installatie
  • 95.313.02 Revisie van automotoren

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van HARAN CARS?

Het ondernemingsnummer van HARAN CARS is 0651.977.184. Het btw-nummer is BE 0651.977.184.

Wanneer werd HARAN CARS opgericht?

HARAN CARS werd opgericht op 15 april 2016, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van HARAN CARS?

De maatschappelijke zetel van HARAN CARS is St.-Katharinastraat 6B, 2870 Puurs-Sint-Amands.

Wat doet HARAN CARS?

De hoofdactiviteit van HARAN CARS is: Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 47.811).

Hoeveel werknemers heeft HARAN CARS?

Volgens de jaarrekening over 2024 had HARAN CARS geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van HARAN CARS?

HARAN CARS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 63.289 in 2024. De winst van het boekjaar was € 22.491.

Is HARAN CARS bereikbaar via Peppol?

Ja. HARAN CARS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0651977184 en 9925:BE0651977184 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is HARAN CARS?

Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 122.591, een solvabiliteit van 43,3 % en een winst van € 22.491. De winst steeg met 44,4 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is HARAN CARS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van HARAN CARS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft HARAN CARS de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van HARAN CARS, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 17 november 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.

Wie bestuurt HARAN CARS?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft HARAN CARS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van HARAN CARS?

Het boekjaar van HARAN CARS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid