Belgische ondernemingen

Onderneming 0648.926.832

DE LOOS INVESTMENTS BV

Actief sinds 2016 Normale toestand Besloten Vennootschap Kapellen

Besloten Vennootschap in Kapellen, sinds 2016. Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Brutomarge € 141k, winst € 89k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0648.926.832.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 88.612

▲ 29,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 700.714

▲ 14,5 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0648.926.832
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2016-02-24
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Franselei 39, 2950 Kapellen

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesHoofdactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 88.612

▲ 29,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 700.714

▲ 14,5 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

88,9 %

▲ 1,2 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 140.551▲ 21,0 %€ 116.202€ 140.064
Bedrijfswinst (-verlies)€ 132.232▲ 23,2 %€ 107.321€ 129.727
Winst (verlies) van het boekjaar€ 88.612▲ 29,3 %€ 68.513€ 82.112
Balans
Eigen vermogen€ 700.714▲ 14,5 %€ 612.102€ 543.589
Schulden€ 87.667▲ 1,7 %€ 86.185€ 92.053
Balanstotaal€ 788.381▲ 12,9 %€ 698.287€ 635.643
Solvabiliteit berekend88,9 %▲ 1,2 ptn87,7 %85,5 %
Schemam81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Franselei 39, 2950 Kapellen

2.250.533.028 · sinds 2016-02-24

  • 47.781 Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 70.200.01 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz.
  • 70.200.02 Berekenen van de kosten en baten van de voorgestelde maatregelen op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie, enz.

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van DE LOOS INVESTMENTS?

Het ondernemingsnummer van DE LOOS INVESTMENTS is 0648.926.832. Het btw-nummer is BE 0648.926.832.

Wanneer werd DE LOOS INVESTMENTS opgericht?

DE LOOS INVESTMENTS werd opgericht op 24 februari 2016, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van DE LOOS INVESTMENTS?

De maatschappelijke zetel van DE LOOS INVESTMENTS is Franselei 39, 2950 Kapellen.

Wat doet DE LOOS INVESTMENTS?

De hoofdactiviteit van DE LOOS INVESTMENTS is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).

Hoeveel werknemers heeft DE LOOS INVESTMENTS?

Volgens de jaarrekening over 2025 had DE LOOS INVESTMENTS geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van DE LOOS INVESTMENTS?

DE LOOS INVESTMENTS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 140.551 in 2025. De winst van het boekjaar was € 88.612.

Is DE LOOS INVESTMENTS bereikbaar via Peppol?

Ja. DE LOOS INVESTMENTS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0648926832 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is DE LOOS INVESTMENTS?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 700.714, een solvabiliteit van 88,9 % en een winst van € 88.612. De winst steeg met 29,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is DE LOOS INVESTMENTS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DE LOOS INVESTMENTS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft DE LOOS INVESTMENTS de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van DE LOOS INVESTMENTS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 14 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt DE LOOS INVESTMENTS?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DE LOOS INVESTMENTS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van DE LOOS INVESTMENTS?

Het boekjaar van DE LOOS INVESTMENTS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid