Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0647.654.647
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2016-01-29
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Chaussée de Tirlemont 75B bus 11, 5030 Gembloux
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.320Schrijnwerk
- 43.410Dakwerkzaamheden
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 6.917
▼ 3,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 48.155
▲ 16,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
76,6 %
▲ 4,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 174.525 | ▼ 11,2 % | € 196.507 | € 209.824 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 18.165 | ▼ 40,6 % | € 30.577 | € 16.656 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 9.480 | ▼ 2,0 % | € 9.674 | € 7.029 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 6.917 | ▼ 3,3 % | € 7.154 | € 5.234 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 48.155 | ▲ 16,8 % | € 41.238 | € 34.083 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 14.713 | ▼ 5,6 % | € 15.593 | € 10.425 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 62.867 | ▲ 10,6 % | € 56.830 | € 44.509 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 76,6 % | ▲ 4,0 ptn | 72,6 % | 76,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Chaussée de Tirlemont 75 bus B, 5030 Gembloux
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-16
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-23
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX?
Het ondernemingsnummer van UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX is 0647.654.647. Het btw-nummer is BE 0647.654.647.
Wanneer werd UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX opgericht?
UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX werd opgericht op 29 januari 2016, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX?
De maatschappelijke zetel van UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX is Chaussée de Tirlemont 75B bus 11, 5030 Gembloux.
Wat doet UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX?
De hoofdactiviteit van UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX is: Schrijnwerk (NACE 43.320).
Hoeveel werknemers heeft UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX?
Volgens de jaarrekening over 2025 had UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX?
In 2025 had UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX een omzet van € 174.525. De winst van het boekjaar was € 6.917.
Is UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX bereikbaar via Peppol?
Ja. UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0647654647 en 9925:BE0647654647 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 48.155, een solvabiliteit van 76,6 % en een winst van € 6.917. De winst daalde met 3,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 16 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX?
Het boekjaar van UN MOT, UN GESTE, TOUS TRAVAUX eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0647654647
Europese Commissie0647654647
Notarissen (Fednot)