Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0644.937.756
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2015-12-24
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Chainisse, Beuzet 53, 5030 Gembloux
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.251Detailhandel in wijnen en geestrijke dranken
- 46.349Groothandel in dranken, algemeen assortiment
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 14.029
▲ 259,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 143.758
▲ 4,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
88,8 %
▼ 2,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 20.075 | ▲ 146,4 % | € 8.146 | € 5.916 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 19.264 | ▲ 214,9 % | € 6.118 | € 4.578 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 14.029 | ▲ 259,4 % | € 3.903 | € 2.391 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 143.758 | ▲ 4,7 % | € 137.328 | € 133.425 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 18.059 | ▲ 36,3 % | € 13.252 | € 17.153 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 161.817 | ▲ 7,5 % | € 150.580 | € 150.578 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 88,8 % | ▼ 2,4 ptn | 91,2 % | 88,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Chainisse, Beuzet 53, 5030 Gembloux
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-28
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-05
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van CHAI GOURMAND WINE & MORE?
Het ondernemingsnummer van CHAI GOURMAND WINE & MORE is 0644.937.756. Het btw-nummer is BE 0644.937.756.
Wanneer werd CHAI GOURMAND WINE & MORE opgericht?
CHAI GOURMAND WINE & MORE werd opgericht op 24 december 2015, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van CHAI GOURMAND WINE & MORE?
De maatschappelijke zetel van CHAI GOURMAND WINE & MORE is Rue Chainisse, Beuzet 53, 5030 Gembloux.
Wat doet CHAI GOURMAND WINE & MORE?
De hoofdactiviteit van CHAI GOURMAND WINE & MORE is: Detailhandel in wijnen en geestrijke dranken (NACE 47.251).
Hoeveel werknemers heeft CHAI GOURMAND WINE & MORE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had CHAI GOURMAND WINE & MORE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van CHAI GOURMAND WINE & MORE?
CHAI GOURMAND WINE & MORE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 20.075 in 2025. De winst van het boekjaar was € 14.029.
Is CHAI GOURMAND WINE & MORE bereikbaar via Peppol?
Ja. CHAI GOURMAND WINE & MORE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0644937756 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is CHAI GOURMAND WINE & MORE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 143.758, een solvabiliteit van 88,8 % en een winst van € 14.029. De winst steeg met 259,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is CHAI GOURMAND WINE & MORE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CHAI GOURMAND WINE & MORE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft CHAI GOURMAND WINE & MORE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van CHAI GOURMAND WINE & MORE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt CHAI GOURMAND WINE & MORE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CHAI GOURMAND WINE & MORE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van CHAI GOURMAND WINE & MORE?
Het boekjaar van CHAI GOURMAND WINE & MORE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0644937756
Europese Commissie0644937756
Notarissen (Fednot)