Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0644.809.280
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2015-12-23
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- César Franckstraat 30, 1050 Elsene
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 93.110Exploitatie van sportaccommodaties
- 93.110Exploitatie van sportaccommodaties
- 47.639Detailhandel in overige sportartikelen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -13.202
▼ 643,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 19.448
▼ 40,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
66,0 %
▼ 0,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | 2022 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 27.913 | ▲ 136,5 % | € 11.803 | € -3.369 | € 28.522 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -12.668 | ▼ 297,2 % | € 6.423 | € -8.593 | € 23.155 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -13.202 | ▼ 643,3 % | € 2.430 | € -8.810 | € 16.938 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 19.448 | ▼ 40,4 % | € 32.651 | € 33.720 | € 42.530 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 10.017 | ▼ 38,6 % | € 16.306 | € 26.301 | € 20.773 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 29.466 | ▼ 39,8 % | € 48.957 | € 60.021 | € 63.304 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 66,0 % | ▼ 0,7 ptn | 66,7 % | 56,2 % | 67,2 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
César Franckstraat 30, 1050 Elsene
Neergelegde jaarrekeningen (4)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-27
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-30
- 2022-01-01 → 2022-12-31neergelegd 2023-10-09
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van CrossFit Empire BXL?
Het ondernemingsnummer van CrossFit Empire BXL is 0644.809.280. Het btw-nummer is BE 0644.809.280.
Wanneer werd CrossFit Empire BXL opgericht?
CrossFit Empire BXL werd opgericht op 23 december 2015, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van CrossFit Empire BXL?
De maatschappelijke zetel van CrossFit Empire BXL is César Franckstraat 30, 1050 Elsene.
Wat doet CrossFit Empire BXL?
De hoofdactiviteit van CrossFit Empire BXL is: Exploitatie van sportaccommodaties (NACE 93.110).
Hoeveel werknemers heeft CrossFit Empire BXL?
Volgens de jaarrekening over 2025 had CrossFit Empire BXL geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van CrossFit Empire BXL?
CrossFit Empire BXL vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 27.913 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 13.202.
Is CrossFit Empire BXL bereikbaar via Peppol?
Ja. CrossFit Empire BXL staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0644809280 en 9925:BE0644809280 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is CrossFit Empire BXL?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 19.448, een solvabiliteit van 66,0 % en een verlies van € 13.202. De winst daalde met 643,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is CrossFit Empire BXL failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CrossFit Empire BXL ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft CrossFit Empire BXL de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van CrossFit Empire BXL, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt CrossFit Empire BXL?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CrossFit Empire BXL 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van CrossFit Empire BXL?
Het boekjaar van CrossFit Empire BXL eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0644809280
Europese Commissie0644809280
Notarissen (Fednot)