Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0644.774.836
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2015-12-22
- Personeel
- 11,8 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Vooruitgangstraat 16 bus 3A, 8900 Ieper
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwen
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
- 41.002Algemene bouw van kantoorgebouwen
- 41.003Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen
- 42.110Bouw van autowegen en andere wegen
- 43.350Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ 23.833
▲ 1281,7 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ -80.893
▲ 22,8 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
-34,3 %
▲ 19,9 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 659.232 | ▼ 13,1 % | € 759.033 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 53.715 | ▲ 27871,0 % | € 192 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 23.833 | ▲ 1281,7 % | € 1.725 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € -80.893 | ▲ 22,8 % | € -104.725 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 316.561 | ▲ 6,3 % | € 297.722 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 235.668 | ▲ 22,1 % | € 192.997 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | -34,3 % | ▲ 19,9 ptn | -54,3 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 11,8 | ▼ 3,2 | 15,0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Vooruitgangstraat 16 bus 3A, 8900 Ieper
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-12-05
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-10-14
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Beton & Staal Van Torre?
Het ondernemingsnummer van Beton & Staal Van Torre is 0644.774.836. Het btw-nummer is BE 0644.774.836.
Wanneer werd Beton & Staal Van Torre opgericht?
Beton & Staal Van Torre werd opgericht op 22 december 2015, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Beton & Staal Van Torre?
De maatschappelijke zetel van Beton & Staal Van Torre is Vooruitgangstraat 16 bus 3A, 8900 Ieper.
Wat doet Beton & Staal Van Torre?
De hoofdactiviteit van Beton & Staal Van Torre is: Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41.001); Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg (NACE 43.990).
Hoeveel werknemers heeft Beton & Staal Van Torre?
Volgens de jaarrekening over 2024 had Beton & Staal Van Torre gemiddeld 11,8 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Beton & Staal Van Torre?
Beton & Staal Van Torre vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 659.232 in 2024. De winst van het boekjaar was € 23.833.
Is Beton & Staal Van Torre bereikbaar via Peppol?
Ja. Beton & Staal Van Torre staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0644774836 en 9925:BE0644774836 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Beton & Staal Van Torre?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € -80.893, een solvabiliteit van -34,3 % en een winst van € 23.833. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst steeg met 1281,7 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Beton & Staal Van Torre failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Beton & Staal Van Torre ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Beton & Staal Van Torre de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Beton & Staal Van Torre, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 5 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wie bestuurt Beton & Staal Van Torre?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Beton & Staal Van Torre 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Beton & Staal Van Torre?
Het boekjaar van Beton & Staal Van Torre eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0644774836
Europese Commissie0644774836
Notarissen (Fednot)