Belgische ondernemingen

Onderneming 0642.973.309

L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA BVBA

Actief sinds 2015 Normale toestand Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Elsene

Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid in Elsene, sinds 2015. Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombaden. Brutomarge € 35k, winst € 22k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0642.973.309.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 21.794

▼ 78,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 415.194

▲ 5,5 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0642.973.309
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2015-11-18
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Georges Lorandstraat 42, 1050 Elsene

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 96.230Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombadenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.112Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.210Catering van evenementenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 21.794

▼ 78,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 415.194

▲ 5,5 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

97,2 %

▼ 1,3 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ2024Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 34.759▼ 67,9 %€ 108.337
Bedrijfswinst (-verlies)€ 28.986▼ 71,7 %€ 102.564
Winst (verlies) van het boekjaar€ 21.794▼ 78,3 %€ 100.601
Balans
Eigen vermogen€ 415.194▲ 5,5 %€ 393.400
Schulden€ 11.879▲ 101,0 %€ 5.911
Balanstotaal€ 427.073▲ 7,0 %€ 399.311
Solvabiliteit berekend97,2 %▼ 1,3 ptn98,5 %
Schemam01-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Van Orleystraat 10, 1000 Brussel

2.248.258.872 · sinds 2015-11-18

  • 56.111.05 Café-restaurants (tavernen)
  • 56.112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
  • 56.301 Cafés en bars
  • 93.110 Exploitatie van sportaccommodaties
  • 96.230.02 Diensten in verband met het lichamelijk welzijn, zoals verleend in inrichtingen voor thalassotherapie, kuuroorden, Turkse baden, sauna's, stoombaden, massagesalons, enz

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA?

Het ondernemingsnummer van L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA is 0642.973.309. Het btw-nummer is BE 0642.973.309.

Wanneer werd L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA opgericht?

L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA werd opgericht op 18 november 2015, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA?

De maatschappelijke zetel van L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA is Georges Lorandstraat 42, 1050 Elsene.

Wat doet L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA?

De hoofdactiviteit van L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA is: Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombaden (NACE 96.230).

Hoeveel werknemers heeft L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA?

Volgens de jaarrekening over 2025 had L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA?

L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 34.759 in 2025. De winst van het boekjaar was € 21.794.

Is L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA bereikbaar via Peppol?

Ja. L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0642973309 en 9925:BE0642973309 (stand van 4 november 2026).

Hoe financieel gezond is L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 415.194, een solvabiliteit van 97,2 % en een winst van € 21.794. De winst daalde met 78,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA?

Het boekjaar van L'OASIS AUX BAINS D'ODESSA eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid