Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0642.482.963
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2015-10-29
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Peyenbeek(Den) 2 bus A, 9400 Ninove
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 66.191Agenten en makelaars in bankdiensten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 51.630
▼ 20,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 152.982
▼ 74,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
63,9 %
▼ 26,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 135.079 | ▼ 21,0 % | € 171.008 | € 114.188 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 69.681 | ▼ 19,5 % | € 86.594 | € 27.445 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 51.630 | ▼ 20,7 % | € 65.114 | € 23.543 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 152.982 | ▼ 74,7 % | € 604.593 | € 539.479 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 86.334 | ▲ 36,5 % | € 63.231 | € 104.462 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 239.316 | ▼ 64,2 % | € 667.824 | € 643.941 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 63,9 % | ▼ 26,6 ptn | 90,5 % | 83,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Peyenbeek(Den) 2 bus A, 9400 Ninove
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-09-30
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2026-02-17
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2026-02-16
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Kantoor Pletinckx?
Het ondernemingsnummer van Kantoor Pletinckx is 0642.482.963. Het btw-nummer is BE 0642.482.963.
Wanneer werd Kantoor Pletinckx opgericht?
Kantoor Pletinckx werd opgericht op 29 oktober 2015, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Kantoor Pletinckx?
De maatschappelijke zetel van Kantoor Pletinckx is Peyenbeek(Den) 2 bus A, 9400 Ninove.
Wat doet Kantoor Pletinckx?
De hoofdactiviteit van Kantoor Pletinckx is: Agenten en makelaars in bankdiensten (NACE 66.191).
Hoeveel werknemers heeft Kantoor Pletinckx?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Kantoor Pletinckx geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Kantoor Pletinckx?
Kantoor Pletinckx vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 135.079 in 2025. De winst van het boekjaar was € 51.630.
Is Kantoor Pletinckx bereikbaar via Peppol?
Ja. Kantoor Pletinckx staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0642482963 en 9925:BE0642482963 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Kantoor Pletinckx?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 152.982, een solvabiliteit van 63,9 % en een winst van € 51.630. De winst daalde met 20,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Kantoor Pletinckx failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Kantoor Pletinckx ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Kantoor Pletinckx de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Kantoor Pletinckx, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Kantoor Pletinckx?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Kantoor Pletinckx 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Kantoor Pletinckx?
Het boekjaar van Kantoor Pletinckx eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0642482963
Europese Commissie0642482963
Notarissen (Fednot)