Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0641.926.796
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2015-10-27
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Graaf van Egmontstraat 25 bus A, 2000 Antwerpen
- Andere namen
- 3G · Afkorting (Nederlands)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.742Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
- 90.312Exploitatie van culturele centra en multifunctionele zalen ten behoeve van culturele activiteiten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 43.610
▲ 90,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 209.123
▲ 26,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
73,6 %
▲ 4,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 44.630 | ▲ 15,2 % | € 38.741 | € 95.572 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 41.834 | ▲ 37,9 % | € 30.344 | € 90.961 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 43.610 | ▲ 90,1 % | € 22.935 | € 65.094 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 209.123 | ▲ 26,3 % | € 165.513 | € 142.578 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 74.996 | ▲ 2,7 % | € 73.059 | € 48.984 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 284.120 | ▲ 19,1 % | € 238.572 | € 191.562 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 73,6 % | ▲ 4,2 ptn | 69,4 % | 74,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Graaf van Egmontstraat 25 bus A, 2000 Antwerpen
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2026-01-30
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2025-01-29
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2024-01-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van EYE OF THE TIGER?
Het ondernemingsnummer van EYE OF THE TIGER is 0641.926.796. Het btw-nummer is BE 0641.926.796.
Wanneer werd EYE OF THE TIGER opgericht?
EYE OF THE TIGER werd opgericht op 27 oktober 2015, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van EYE OF THE TIGER?
De maatschappelijke zetel van EYE OF THE TIGER is Graaf van Egmontstraat 25 bus A, 2000 Antwerpen.
Wat doet EYE OF THE TIGER?
De hoofdactiviteit van EYE OF THE TIGER is: Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen (NACE 47.742).
Hoeveel werknemers heeft EYE OF THE TIGER?
Volgens de jaarrekening over 2025 had EYE OF THE TIGER geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van EYE OF THE TIGER?
EYE OF THE TIGER vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 44.630 in 2025. De winst van het boekjaar was € 43.610.
Is EYE OF THE TIGER bereikbaar via Peppol?
Ja. EYE OF THE TIGER staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0641926796 en 9925:BE0641926796 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is EYE OF THE TIGER?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 209.123, een solvabiliteit van 73,6 % en een winst van € 43.610. De winst steeg met 90,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is EYE OF THE TIGER failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van EYE OF THE TIGER ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft EYE OF THE TIGER de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van EYE OF THE TIGER, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 30 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt EYE OF THE TIGER?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft EYE OF THE TIGER 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van EYE OF THE TIGER?
Het boekjaar van EYE OF THE TIGER eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0641926796
Europese Commissie0641926796
Notarissen (Fednot)