Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0639.996.694
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2015-10-01
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Overheide 66, 2870 Puurs-Sint-Amands
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 64.210Activiteiten van holdings
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -1.113.033
▼ 2284,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 22.397.147
▼ 6,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
87,2 %
▲ 1,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 778.644 | ▲ 74,7 % | € 445.756 | € 233.709 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 291.337 | ▲ 1285,3 % | € -24.580 | € -974.518 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -1.113.033 | ▼ 2284,7 % | € 50.947 | € 1.611.218 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 22.397.147 | ▼ 6,3 % | € 23.910.180 | € 24.359.233 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 3.273.968 | ▼ 16,4 % | € 3.915.712 | € 4.173.885 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 25.671.115 | ▼ 7,7 % | € 27.825.892 | € 28.533.118 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 87,2 % | ▲ 1,3 ptn | 85,9 % | 85,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
-
Vinetiq · 0685.748.725
-
Beaver Lakes · 0639.865.547
-
Abdijschool · 0466.438.158
-
HORNBEAM HEDGE · 0534.785.546
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Overheide 66, 2870 Puurs-Sint-Amands
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-15
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-19
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-28
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Lucretia International?
Het ondernemingsnummer van Lucretia International is 0639.996.694. Het btw-nummer is BE 0639.996.694.
Wanneer werd Lucretia International opgericht?
Lucretia International werd opgericht op 1 oktober 2015, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Lucretia International?
De maatschappelijke zetel van Lucretia International is Overheide 66, 2870 Puurs-Sint-Amands.
Wat doet Lucretia International?
De hoofdactiviteit van Lucretia International is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200); Activiteiten van holdings (NACE 64.210).
Hoeveel werknemers heeft Lucretia International?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Lucretia International geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Lucretia International?
Lucretia International vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 778.644 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 1.113.033.
Is Lucretia International bereikbaar via Peppol?
Ja. Lucretia International staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0639996694 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is Lucretia International?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 22.397.147, een solvabiliteit van 87,2 % en een verlies van € 1.113.033. De winst daalde met 2284,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Lucretia International failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Lucretia International ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Lucretia International de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Lucretia International, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 15 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Lucretia International?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Lucretia International 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Lucretia International?
Het boekjaar van Lucretia International eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0639996694
Europese Commissie0639996694
Notarissen (Fednot)