Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0633.620.034
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2015-07-07
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Grande Fontaine(ARS) 42, 5060 Sambreville
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ 17.148
▲ 292,8 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 88.615
▲ 24,0 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
90,8 %
▲ 9,9 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 15.261 | ▼ 21,0 % | € 19.326 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 9.372 | ▼ 43,0 % | € 16.439 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 17.148 | ▲ 292,8 % | € 4.366 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 88.615 | ▲ 24,0 % | € 71.467 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 8.989 | ▼ 46,9 % | € 16.913 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 97.604 | ▲ 10,4 % | € 88.380 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 90,8 % | ▲ 9,9 ptn | 80,9 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Publicaties in het Staatsblad (2)
Bron: Belgisch Staatsblad
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-12-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van INFISEXOSOINS?
Het ondernemingsnummer van INFISEXOSOINS is 0633.620.034. Het btw-nummer is BE 0633.620.034.
Wanneer werd INFISEXOSOINS opgericht?
INFISEXOSOINS werd opgericht op 7 juli 2015, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van INFISEXOSOINS?
De maatschappelijke zetel van INFISEXOSOINS is Rue de la Grande Fontaine(ARS) 42, 5060 Sambreville.
Hoeveel werknemers heeft INFISEXOSOINS?
Volgens de jaarrekening over 2024 had INFISEXOSOINS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van INFISEXOSOINS?
INFISEXOSOINS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 15.261 in 2024. De winst van het boekjaar was € 17.148.
Is INFISEXOSOINS bereikbaar via Peppol?
INFISEXOSOINS staat niet in de Peppol Directory (stand van 1 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0633620034; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is INFISEXOSOINS?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 88.615, een solvabiliteit van 90,8 % en een winst van € 17.148. De winst steeg met 292,8 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is INFISEXOSOINS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van INFISEXOSOINS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft INFISEXOSOINS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van INFISEXOSOINS, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 29 september 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wat is de laatste publicatie van INFISEXOSOINS in het Staatsblad?
De laatste publicatie van INFISEXOSOINS in het Belgisch Staatsblad dateert van 21 december 2023: modification forme juridique · objet · demissions, nominations. In totaal verschenen er 2 publicaties.
Wanneer eindigt het boekjaar van INFISEXOSOINS?
Het boekjaar van INFISEXOSOINS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0633620034
Europese Commissie0633620034
Notarissen (Fednot)