Belgische ondernemingen

Onderneming 0632.524.231

BALAD BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Ukkel · sinds 2015

Besloten Vennootschap in Ukkel, sinds 2015. Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten. Brutomarge € 36k, verlies € 2k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0632.524.231.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -1.824

▼ 144,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 65.315

▼ 2,7 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0632.524.231
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2015-06-17
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Edith Cavellstraat 86, 1180 Ukkel

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 68.121Ontwikkeling van residentiële bouwprojectenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 41.002Algemene bouw van kantoorgebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 41.003Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 42.211Bouw van water- en gasdistributienettenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 42.212Bouw van rioleringenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 42.219Bouw van civieltechnische werken voor vloeistoffen, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 42.220Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 42.990Bouw van andere civieltechnische werken, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.110SlopenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.120Bouwrijp maken van terreinenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.130Proefboren en borenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.551Detailhandel in huismeubilairNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.559Detailhandel in andere huishoudelijke artikelen, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.690Detailhandel in cultuur- en recreatieartikelen, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.122Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojectenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 71.111Activiteiten van bouwarchitectenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 71.112Activiteiten van interieurarchitectenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.111Ontwerpen van textielpatronen, kleding, juwelen, meubels en decoratieartikelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.130InterieurontwerpNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 81.100Diverse ondersteunende activiteiten ten behoeve van voorzieningenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 81.300LandschapsverzorgingNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -1.824

▼ 144,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 65.315

▼ 2,7 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

23,1 %

▲ 5,6 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 35.541▼ 22,7 %€ 45.958€ 42.910
Bedrijfswinst (-verlies)€ 8.194▼ 50,4 %€ 16.527€ 11.422
Winst (verlies) van het boekjaar€ -1.824▼ 144,9 %€ 4.061€ 1.584
Balans
Eigen vermogen€ 65.315▼ 2,7 %€ 67.139€ 63.078
Schulden€ 216.998▼ 31,3 %€ 316.077€ 460.867
Balanstotaal€ 282.313▼ 26,3 %€ 383.217€ 523.945
Solvabiliteit berekend23,1 %▲ 5,6 ptn17,5 %12,0 %
Schemam81-fm81-fm81-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Aandeelhouders

Bron: jaarrekening

2 aandeelhouders in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om ze te zien.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Edith Cavellstraat 86, 1180 Ukkel

2.243.744.117 · sinds 2015-07-17

18.130.01 Zetten van tekst en beeld op film, fotografisch of normaal papier; 18.130.05 Overige grafische activiteiten; 27.402 Vervaardiging van verlichtingsapparaten; 33.200.01 Installatie van hulpvoedingssystemen (generatoraggregaten); 41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen; 41.002 Algemene bouw van kantoorgebouwen; 41.003 Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen; 42.211 Bouw van water- en gasdistributienetten; 42.212 Bouw van rioleringen; 42.219 Bouw van civieltechnische werken voor vloeistoffen, neg; 42.220 Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie; 42.990 Bouw van andere civieltechnische werken, neg; 43.110 Slopen; 43.120 Bouwrijp maken van terreinen; 43.130 Proefboren en boren; 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken; 43.212 Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen; 43.221 Sanitaire werkzaamheden; 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit; 43.223 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door andere energiebronnen dan elektriciteit; 43.230 Installatie van isolatie; 43.240 Overige bouwinstallatie; 43.310 Stukadoorswerk; 43.320 Schrijnwerk; 43.331 Plaatsen van vloer- en wandtegels; 43.332 Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout; 43.333 Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen; 43.341 Schilderen van gebouwen; 43.342 Schilderen van civieltechnische werken; 43.343 Glaszetten; 43.350 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen; 43.410 Dakwerkzaamheden; 43.421 Waterdichtingswerken van muren; 43.422 Chapewerken; 43.910 Metselwerk; 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg; 47.551 Detailhandel in huismeubilair; 47.559 Detailhandel in andere huishoudelijke artikelen, neg; 47.690 Detailhandel in cultuur- en recreatieartikelen, neg; 55.204 Gastenkamers; 55.209 Vakantieverblijven en andere accommodatie voor kort verblijf, neg; 68.121 Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten; 68.122 Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten; 71.111 Activiteiten van bouwarchitecten; 71.112 Activiteiten van interieurarchitecten; 71.113 Activiteiten van stedebouwkundige en tuin- en landschapsarchitecten; 71.121 Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts; 74.111 Ontwerpen van textielpatronen, kleding, juwelen, meubels en decoratieartikelen; 74.130 Interieurontwerp; 81.100 Diverse ondersteunende activiteiten ten behoeve van voorzieningen; 81.220 Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging; 81.300 Landschapsverzorging; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van BALAD?

Het ondernemingsnummer van BALAD is 0632.524.231. Het btw-nummer is BE 0632.524.231.

Wanneer werd BALAD opgericht?

BALAD werd opgericht op 17 juni 2015, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van BALAD?

De maatschappelijke zetel van BALAD is Edith Cavellstraat 86, 1180 Ukkel.

Wat doet BALAD?

De hoofdactiviteit van BALAD is: Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (NACE 68.121).

Hoeveel werknemers heeft BALAD?

Volgens de jaarrekening over 2025 had BALAD geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van BALAD?

BALAD vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 35.541 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 1.824.

Is BALAD bereikbaar via Peppol?

Ja. BALAD staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0632524231 en 9925:BE0632524231 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is BALAD?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 65.315, een solvabiliteit van 23,1 % en een verlies van € 1.824. De winst daalde met 144,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is BALAD failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BALAD ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft BALAD de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van BALAD, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 30 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt BALAD?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BALAD 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van BALAD?

Het boekjaar van BALAD eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid