Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0631.803.461
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2015-06-05
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Vluchtenboerstraat 39 bus A, 9890 Gavere
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 93.299Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg
- 88.911Kinderdagverblijven en crèches
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ 16.250
▲ 4,8 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 37.264
▲ 77,3 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
83,3 %
▲ 21,1 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 22.130 | ▼ 2,4 % | € 22.679 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 20.693 | ▼ 1,1 % | € 20.913 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 16.250 | ▲ 4,8 % | € 15.504 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 37.264 | ▲ 77,3 % | € 21.014 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 7.494 | ▼ 41,5 % | € 12.810 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 44.758 | ▲ 32,3 % | € 33.825 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 83,3 % | ▲ 21,1 ptn | 62,1 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Vluchtenboerstraat 39 bus A, 9890 Gavere
Vestiging
Opperweg 56, 9890 Gavere
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-27
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van De magische droom?
Het ondernemingsnummer van De magische droom is 0631.803.461. Het btw-nummer is BE 0631.803.461.
Wanneer werd De magische droom opgericht?
De magische droom werd opgericht op 5 juni 2015, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van De magische droom?
De maatschappelijke zetel van De magische droom is Vluchtenboerstraat 39 bus A, 9890 Gavere.
Wat doet De magische droom?
De hoofdactiviteit van De magische droom is: Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg (NACE 93.299); Kinderdagverblijven en crèches (NACE 88.911).
Hoeveel werknemers heeft De magische droom?
Volgens de jaarrekening over 2024 had De magische droom geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van De magische droom?
De magische droom vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 22.130 in 2024. De winst van het boekjaar was € 16.250.
Is De magische droom bereikbaar via Peppol?
Ja. De magische droom staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0631803461 en 9925:BE0631803461 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is De magische droom?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 37.264, een solvabiliteit van 83,3 % en een winst van € 16.250. De winst steeg met 4,8 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is De magische droom failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van De magische droom ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft De magische droom de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van De magische droom, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 27 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wie bestuurt De magische droom?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft De magische droom 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van De magische droom?
Het boekjaar van De magische droom eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0631803461
Europese Commissie0631803461
Notarissen (Fednot)