Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0629.988.868
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2015-05-12
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Nieuwstraat 7, 8610 Kortemark
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.210Activiteiten van huisartspraktijken
- 86.995Activiteiten op het gebied van voeding
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 14.640
▼ 41,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 200.970
▲ 7,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
33,8 %
▼ 1,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 91.637 | ▼ 11,0 % | € 102.993 | € 111.994 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 30.200 | ▼ 33,3 % | € 45.266 | € 44.570 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 14.640 | ▼ 41,6 % | € 25.057 | € 25.344 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 200.970 | ▲ 7,4 % | € 187.163 | € 162.965 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 394.322 | ▲ 13,4 % | € 347.850 | € 406.635 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 595.291 | ▲ 11,3 % | € 535.013 | € 569.600 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 33,8 % | ▼ 1,2 ptn | 35,0 % | 28,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Nieuwstraat 7, 8610 Kortemark
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-26
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-25
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Dokter Stefaan Favoreel?
Het ondernemingsnummer van Dokter Stefaan Favoreel is 0629.988.868. Het btw-nummer is BE 0629.988.868.
Wanneer werd Dokter Stefaan Favoreel opgericht?
Dokter Stefaan Favoreel werd opgericht op 12 mei 2015, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Dokter Stefaan Favoreel?
De maatschappelijke zetel van Dokter Stefaan Favoreel is Nieuwstraat 7, 8610 Kortemark.
Wat doet Dokter Stefaan Favoreel?
De hoofdactiviteit van Dokter Stefaan Favoreel is: Activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86.210).
Hoeveel werknemers heeft Dokter Stefaan Favoreel?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Dokter Stefaan Favoreel geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Dokter Stefaan Favoreel?
Dokter Stefaan Favoreel vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 91.637 in 2025. De winst van het boekjaar was € 14.640.
Is Dokter Stefaan Favoreel bereikbaar via Peppol?
Ja. Dokter Stefaan Favoreel staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0629988868 en 9925:BE0629988868 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Dokter Stefaan Favoreel?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 200.970, een solvabiliteit van 33,8 % en een winst van € 14.640. De winst daalde met 41,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Dokter Stefaan Favoreel failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Dokter Stefaan Favoreel ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Dokter Stefaan Favoreel de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Dokter Stefaan Favoreel, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 26 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Dokter Stefaan Favoreel?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Dokter Stefaan Favoreel 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Dokter Stefaan Favoreel?
Het boekjaar van Dokter Stefaan Favoreel eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0629988868
Europese Commissie0629988868
Notarissen (Fednot)