Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0627.874.664
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2015-04-02
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Keizer Karellaan 90, 1083 Ganshoren
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.230Activiteiten van tandartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 37.963
▼ 26,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 455.865
▲ 1,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
25,7 %
▲ 1,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 171.108 | ▼ 11,3 % | € 192.839 | € 185.605 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 68.864 | ▼ 20,2 % | € 86.320 | € 115.033 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 37.963 | ▼ 26,3 % | € 51.477 | € 69.998 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 455.865 | ▲ 1,8 % | € 447.902 | € 416.425 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 1.320.339 | ▼ 4,0 % | € 1.375.720 | € 1.390.623 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.776.205 | ▼ 2,6 % | € 1.823.622 | € 1.807.048 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 25,7 % | ▲ 1,1 ptn | 24,6 % | 23,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Auguste Rodinlaan 12, 1050 Elsene
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-10-02
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS?
Het ondernemingsnummer van CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS is 0627.874.664. Het btw-nummer is BE 0627.874.664.
Wanneer werd CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS opgericht?
CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS werd opgericht op 2 april 2015, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS?
De maatschappelijke zetel van CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS is Keizer Karellaan 90, 1083 Ganshoren.
Wat doet CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS?
De hoofdactiviteit van CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS is: Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86.230).
Hoeveel werknemers heeft CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS?
CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 171.108 in 2025. De winst van het boekjaar was € 37.963.
Is CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS bereikbaar via Peppol?
Ja. CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0627874664 en 9925:BE0627874664 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 455.865, een solvabiliteit van 25,7 % en een winst van € 37.963. De winst daalde met 26,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS?
Het boekjaar van CLINIQUE DENTAIRE DE PARIS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0627874664
Europese Commissie0627874664
Notarissen (Fednot)