Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0627.825.669
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2015-04-02
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Avenue de la Chasse Royale (H.) 61, 7022 Mons
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 64.210Activiteiten van holdings
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -23.561
▼ 26,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 133.353
▼ 15,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
47,3 %
▼ 8,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -12.859 | ▼ 90,6 % | € -6.746 | € -11.006 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -13.948 | ▼ 87,2 % | € -7.452 | € -11.553 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -23.561 | ▼ 26,9 % | € -18.568 | € -11.925 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 133.353 | ▼ 15,0 % | € 156.915 | € 175.482 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 148.512 | ▲ 19,2 % | € 124.581 | € 106.585 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 281.866 | ▲ 0,1 % | € 281.496 | € 282.067 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 47,3 % | ▼ 8,4 ptn | 55,7 % | 62,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
-
LAURENT DELCROIX ET SYLVIE WAUTERS DE BESTERFELD, NOTAIRES ASSOCIES · 0480.134.45950,00% rechtstreeks
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Avenue de la Chasse Royale (H.) 61, 7022 Mons
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-16
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-11
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-17
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD?
Het ondernemingsnummer van Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD is 0627.825.669. Het btw-nummer is BE 0627.825.669.
Wanneer werd Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD opgericht?
Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD werd opgericht op 2 april 2015, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD?
De maatschappelijke zetel van Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD is Avenue de la Chasse Royale (H.) 61, 7022 Mons.
Wat doet Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD?
De hoofdactiviteit van Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD is: Activiteiten van holdings (NACE 64.210).
Hoeveel werknemers heeft Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD?
Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -12.859 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 23.561.
Is Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD bereikbaar via Peppol?
Ja. Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0627825669 en 9925:BE0627825669 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 133.353, een solvabiliteit van 47,3 % en een verlies van € 23.561. De winst daalde met 26,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 16 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD?
Het boekjaar van Société de participation notariale Sylvie WAUTERS de BESTERFELD eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0627825669
Europese Commissie0627825669
Notarissen (Fednot)