Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0599.958.064
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2015-03-05
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Blijde Inkomst 30, 2970 Schilde
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 64.210Activiteiten van holdings
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -111.372
▼ 723,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 2.896.094
▼ 3,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
52,4 %
▲ 11,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 29.484 | ▲ 8,9 % | € 27.084 | € 44.813 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 25.177 | ▲ 16,9 % | € 21.543 | € 40.254 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -111.372 | ▼ 723,2 % | € 17.872 | € 45.314 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 2.896.094 | ▼ 3,7 % | € 3.007.465 | € 2.989.593 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 2.633.527 | ▼ 38,8 % | € 4.300.687 | € 4.188.796 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 5.529.621 | ▼ 24,3 % | € 7.308.153 | € 7.178.389 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 52,4 % | ▲ 11,2 ptn | 41,2 % | 41,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Blijde Inkomst 30, 2970 Schilde
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-31
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-10-10
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van VAN DRUNEN FASHION GROUP?
Het ondernemingsnummer van VAN DRUNEN FASHION GROUP is 0599.958.064. Het btw-nummer is BE 0599.958.064.
Wanneer werd VAN DRUNEN FASHION GROUP opgericht?
VAN DRUNEN FASHION GROUP werd opgericht op 5 maart 2015, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van VAN DRUNEN FASHION GROUP?
De maatschappelijke zetel van VAN DRUNEN FASHION GROUP is Blijde Inkomst 30, 2970 Schilde.
Wat doet VAN DRUNEN FASHION GROUP?
De hoofdactiviteit van VAN DRUNEN FASHION GROUP is: Activiteiten van holdings (NACE 64.210).
Hoeveel werknemers heeft VAN DRUNEN FASHION GROUP?
Volgens de jaarrekening over 2025 had VAN DRUNEN FASHION GROUP geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van VAN DRUNEN FASHION GROUP?
VAN DRUNEN FASHION GROUP vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 29.484 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 111.372.
Is VAN DRUNEN FASHION GROUP bereikbaar via Peppol?
Ja. VAN DRUNEN FASHION GROUP staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0599958064 en 9925:BE0599958064 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is VAN DRUNEN FASHION GROUP?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 2.896.094, een solvabiliteit van 52,4 % en een verlies van € 111.372. De winst daalde met 723,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is VAN DRUNEN FASHION GROUP failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van VAN DRUNEN FASHION GROUP ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft VAN DRUNEN FASHION GROUP de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van VAN DRUNEN FASHION GROUP, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt VAN DRUNEN FASHION GROUP?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft VAN DRUNEN FASHION GROUP 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van VAN DRUNEN FASHION GROUP?
Het boekjaar van VAN DRUNEN FASHION GROUP eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0599958064
Europese Commissie0599958064
Notarissen (Fednot)