Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0598.946.591
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2015-02-20
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Karel Antheunisstraat 12, 9000 Gent
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.220Activiteiten van medisch specialisten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 131.809
▼ 15,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 1.033.580
▲ 3,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
71,0 %
▼ 1,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 407.077 | ▼ 4,7 % | € 427.273 | € 429.874 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 351.757 | ▲ 5,1 % | € 334.831 | € 342.105 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 131.809 | ▼ 15,4 % | € 155.769 | € 119.114 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 1.033.580 | ▲ 3,7 % | € 996.284 | € 924.989 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 422.039 | ▲ 14,3 % | € 369.358 | € 363.080 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.455.619 | ▲ 6,6 % | € 1.365.642 | € 1.288.068 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 71,0 % | ▼ 1,9 ptn | 73,0 % | 71,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | – | — | 0,0 | 0,0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Karel Antheunisstraat 12, 9000 Gent
Vestiging
Gruuthuselaan 7, 8020 Oostkamp
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-05-11
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-05-15
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-01
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Dokter Stefaan Van den Berge?
Het ondernemingsnummer van Dokter Stefaan Van den Berge is 0598.946.591. Het btw-nummer is BE 0598.946.591.
Wanneer werd Dokter Stefaan Van den Berge opgericht?
Dokter Stefaan Van den Berge werd opgericht op 20 februari 2015, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Dokter Stefaan Van den Berge?
De maatschappelijke zetel van Dokter Stefaan Van den Berge is Karel Antheunisstraat 12, 9000 Gent.
Hoeveel werknemers heeft Dokter Stefaan Van den Berge?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Dokter Stefaan Van den Berge geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Dokter Stefaan Van den Berge?
Dokter Stefaan Van den Berge vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 407.077 in 2025. De winst van het boekjaar was € 131.809.
Is Dokter Stefaan Van den Berge bereikbaar via Peppol?
Ja. Dokter Stefaan Van den Berge staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0598946591 en 9925:BE0598946591 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is Dokter Stefaan Van den Berge?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.033.580, een solvabiliteit van 71,0 % en een winst van € 131.809. De winst daalde met 15,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Dokter Stefaan Van den Berge failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Dokter Stefaan Van den Berge ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Dokter Stefaan Van den Berge de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Dokter Stefaan Van den Berge, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 11 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Dokter Stefaan Van den Berge?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Dokter Stefaan Van den Berge 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Dokter Stefaan Van den Berge?
Het boekjaar van Dokter Stefaan Van den Berge eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0598946591
Europese Commissie0598946591
Notarissen (Fednot)