Belgische ondernemingen

Onderneming 0598.825.045

STROBBE PRECISION BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Beernem · sinds 2015

Besloten Vennootschap in Beernem, sinds 2015. Verspanend bewerken van metalen. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0598.825.045.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0598.825.045
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2015-02-09
Maatschappelijke zetel
Kasteeldreef 1 bus a, 8730 Beernem

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 25.530Verspanend bewerken van metalenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 25.110Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvanNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.180Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.319Onderhoud en reparatie van motorvoertuigen, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Hoornstraat 12, 8730 Beernem

2.239.727.921 · sinds 2015-02-17

25.110 Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan; 25.402 Bewerken van metaal en poedermetallurgie; 25.510 Coating van metalen; 25.530 Verspanend bewerken van metalen; 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen; 46.711 Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton); 46.720 Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen; 46.730 Groothandel in motorfietsen, delen en toebehoren van motorfietsen; 47.811 Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton); 47.820 Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen; 82.300 Organisatie van congressen en beurzen; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 95.311 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton); 95.313 Reparatie en montage van specifieke auto-onderdelen; 95.314 Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van STROBBE PRECISION?

Het ondernemingsnummer van STROBBE PRECISION is 0598.825.045. Het btw-nummer is BE 0598.825.045.

Wanneer werd STROBBE PRECISION opgericht?

STROBBE PRECISION werd opgericht op 9 februari 2015, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van STROBBE PRECISION?

De maatschappelijke zetel van STROBBE PRECISION is Kasteeldreef 1 bus a, 8730 Beernem.

Wat doet STROBBE PRECISION?

De hoofdactiviteit van STROBBE PRECISION is: Verspanend bewerken van metalen (NACE 25.530).

Is STROBBE PRECISION bereikbaar via Peppol?

Ja. STROBBE PRECISION staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0598825045 en 9925:BE0598825045 (stand van 25 oktober 2026).

Is STROBBE PRECISION failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van STROBBE PRECISION ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid