Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0597.969.564
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2015-02-13
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Achterstraat 24, 2520 Ranst
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 10.712Ambachtelijke vervaardiging van brood en van vers banketbakkerswerk
- 10.712Ambachtelijke vervaardiging van brood en van vers banketbakkerswerk
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -1.166
▲ 96,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 23.125
▼ 4,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
32,9 %
▲ 8,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 43.514 | ▼ 3,3 % | € 45.011 | € 64.648 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 4.356 | ▲ 117,0 % | € -25.695 | € -10.383 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -1.166 | ▲ 96,0 % | € -29.321 | € -13.341 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 23.125 | ▼ 4,8 % | € 24.291 | € 53.612 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 47.105 | ▼ 38,7 % | € 76.843 | € 76.631 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 70.230 | ▼ 30,6 % | € 101.134 | € 130.243 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 32,9 % | ▲ 8,9 ptn | 24,0 % | 41,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Achterstraat 24, 2520 Ranst
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-01
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-11
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-04
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS?
Het ondernemingsnummer van BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS is 0597.969.564. Het btw-nummer is BE 0597.969.564.
Wanneer werd BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS opgericht?
BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS werd opgericht op 13 februari 2015, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS?
De maatschappelijke zetel van BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS is Achterstraat 24, 2520 Ranst.
Wat doet BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS?
De hoofdactiviteit van BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS is: Ambachtelijke vervaardiging van brood en van vers banketbakkerswerk (NACE 10.712).
Hoeveel werknemers heeft BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS?
BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 43.514 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 1.166.
Is BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS bereikbaar via Peppol?
Ja. BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0597969564 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 23.125, een solvabiliteit van 32,9 % en een verlies van € 1.166. De winst steeg met 96,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 1 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS?
Het boekjaar van BAKKERIJ SOMERS-HERIJGERS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0597969564
Europese Commissie0597969564
Notarissen (Fednot)