Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0568.859.369
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2015-01-20
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Louizalaan 32 bus 15, 1050 Elsene
- Andere namen
- BRI · Afkorting (Nederlands)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -791.107
▼ 109,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 11.134.345
▼ 6,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
28,7 %
▼ 0,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 659.393 | ▼ 94,5 % | € 11.923.377 | € 260.092 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 48.641 | ▼ 99,6 % | € 11.777.894 | € 48.340 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -791.107 | ▼ 109,4 % | € 8.437.220 | € -736.221 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 11.134.345 | ▼ 6,6 % | € 11.925.452 | € 9.488.233 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 26.195.863 | ▼ 3,9 % | € 27.271.106 | € 24.264.581 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 38.820.891 | ▼ 4,7 % | € 40.744.039 | € 36.285.101 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 28,7 % | ▼ 0,6 ptn | 29,3 % | 26,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | m01-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Louizalaan 32 bus 15, 1050 Elsene
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-30
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BARLOW RETAIL INVEST?
Het ondernemingsnummer van BARLOW RETAIL INVEST is 0568.859.369. Het btw-nummer is BE 0568.859.369.
Wanneer werd BARLOW RETAIL INVEST opgericht?
BARLOW RETAIL INVEST werd opgericht op 20 januari 2015, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BARLOW RETAIL INVEST?
De maatschappelijke zetel van BARLOW RETAIL INVEST is Louizalaan 32 bus 15, 1050 Elsene.
Hoeveel werknemers heeft BARLOW RETAIL INVEST?
Volgens de jaarrekening over 2025 had BARLOW RETAIL INVEST geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van BARLOW RETAIL INVEST?
BARLOW RETAIL INVEST vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 659.393 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 791.107.
Is BARLOW RETAIL INVEST bereikbaar via Peppol?
BARLOW RETAIL INVEST staat niet in de Peppol Directory (stand van 3 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0568859369; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is BARLOW RETAIL INVEST?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 11.134.345, een solvabiliteit van 28,7 % en een verlies van € 791.107. De winst daalde met 109,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BARLOW RETAIL INVEST failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BARLOW RETAIL INVEST ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BARLOW RETAIL INVEST de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van BARLOW RETAIL INVEST, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt BARLOW RETAIL INVEST?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BARLOW RETAIL INVEST 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BARLOW RETAIL INVEST?
Het boekjaar van BARLOW RETAIL INVEST eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0568859369
Europese Commissie0568859369
Notarissen (Fednot)