Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0564.777.550
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2014-10-16
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Combattants(OL) 51, 7866 Lessines
- Andere namen
- BVD SRL · Afkorting (Frans)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 11.050Vervaardiging van bier
- 46.349Groothandel in dranken, algemeen assortiment
- 47.252Detailhandel in dranken, algemeen assortiment
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 4.549
▼ 44,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 69.044
▼ 14,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
46,8 %
▼ 4,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 27.985 | ▼ 29,5 % | € 39.674 | € 32.823 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 7.226 | ▼ 43,6 % | € 12.814 | € 4.165 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 4.549 | ▼ 44,5 % | € 8.203 | € 2.569 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 69.044 | ▼ 14,2 % | € 80.495 | € 76.792 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 78.426 | ▲ 3,0 % | € 76.130 | € 79.059 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 147.470 | ▼ 5,8 % | € 156.625 | € 155.851 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 46,8 % | ▼ 4,6 ptn | 51,4 % | 49,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue des Combattants(OL) 51, 7866 Lessines
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-30
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-30
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-25
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Brasserie du Val de Dendre?
Het ondernemingsnummer van Brasserie du Val de Dendre is 0564.777.550. Het btw-nummer is BE 0564.777.550.
Wanneer werd Brasserie du Val de Dendre opgericht?
Brasserie du Val de Dendre werd opgericht op 16 oktober 2014, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Brasserie du Val de Dendre?
De maatschappelijke zetel van Brasserie du Val de Dendre is Rue des Combattants(OL) 51, 7866 Lessines.
Wat doet Brasserie du Val de Dendre?
De hoofdactiviteit van Brasserie du Val de Dendre is: Vervaardiging van bier (NACE 11.050).
Hoeveel werknemers heeft Brasserie du Val de Dendre?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Brasserie du Val de Dendre geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Brasserie du Val de Dendre?
Brasserie du Val de Dendre vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 27.985 in 2025. De winst van het boekjaar was € 4.549.
Is Brasserie du Val de Dendre bereikbaar via Peppol?
Ja. Brasserie du Val de Dendre staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0564777550 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is Brasserie du Val de Dendre?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 69.044, een solvabiliteit van 46,8 % en een winst van € 4.549. De winst daalde met 44,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Brasserie du Val de Dendre failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Brasserie du Val de Dendre ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Brasserie du Val de Dendre de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Brasserie du Val de Dendre, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Brasserie du Val de Dendre?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Brasserie du Val de Dendre 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Brasserie du Val de Dendre?
Het boekjaar van Brasserie du Val de Dendre eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0564777550
Europese Commissie0564777550
Notarissen (Fednot)