Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0563.588.905
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2014-10-02
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Generaal Lotzstraat 78, 1180 Ukkel
- Andere namen
- PIGA · Afkorting (Frans)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 42.974
▲ 207,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 296.083
▲ 17,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
80,2 %
▲ 14,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 46.519 | ▲ 236,7 % | € -34.022 | € 110.855 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 45.148 | ▲ 227,3 % | € -35.469 | € 109.864 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 42.974 | ▲ 207,2 % | € -40.103 | € 79.446 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 296.083 | ▲ 17,0 % | € 253.109 | € 293.213 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 20.285 | ▼ 73,6 % | € 76.898 | € 153.026 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 369.391 | ▼ 3,6 % | € 383.030 | € 499.261 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 80,2 % | ▲ 14,1 ptn | 66,1 % | 58,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-09
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION?
Het ondernemingsnummer van PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION is 0563.588.905. Het btw-nummer is BE 0563.588.905.
Wanneer werd PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION opgericht?
PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION werd opgericht op 2 oktober 2014, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION?
De maatschappelijke zetel van PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION is Generaal Lotzstraat 78, 1180 Ukkel.
Hoeveel werknemers heeft PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION?
Volgens de jaarrekening over 2025 had PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION?
PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 46.519 in 2025. De winst van het boekjaar was € 42.974.
Is PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION bereikbaar via Peppol?
Ja. PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0563588905 en 9925:BE0563588905 (stand van 6 november 2026).
Hoe financieel gezond is PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 296.083, een solvabiliteit van 80,2 % en een winst van € 42.974. De winst steeg met 207,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION?
Het boekjaar van PATRIMOINE IMMOBILIER GESTION & ACQUISITION eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0563588905
Europese Commissie0563588905
Notarissen (Fednot)