Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0562.997.797
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2014-09-17
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Monnikenhoflaan 38, 2620 Hemiksem
- Andere namen
- LBNL · Afkorting (Nederlands)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 56.210Catering van evenementen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -5.789
▼ 789,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 5.478
▼ 51,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
34,2 %
▼ 55,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -4.983 | ▼ 612,0 % | € 973 | € 2.719 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -5.763 | ▼ 95154,2 % | € -6 | € 1.645 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -5.789 | ▼ 789,1 % | € -651 | € 496 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 5.478 | ▼ 51,4 % | € 11.267 | € 11.918 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 10.555 | ▲ 750,9 % | € 1.241 | € 4.234 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 16.033 | ▲ 28,2 % | € 12.507 | € 16.152 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 34,2 % | ▼ 55,9 ptn | 90,1 % | 73,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Monnikenhoflaan 38, 2620 Hemiksem
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-17
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-23
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-01
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Last but not least event and catering?
Het ondernemingsnummer van Last but not least event and catering is 0562.997.797. Het btw-nummer is BE 0562.997.797.
Wanneer werd Last but not least event and catering opgericht?
Last but not least event and catering werd opgericht op 17 september 2014, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Last but not least event and catering?
De maatschappelijke zetel van Last but not least event and catering is Monnikenhoflaan 38, 2620 Hemiksem.
Wat doet Last but not least event and catering?
De hoofdactiviteit van Last but not least event and catering is: Catering van evenementen (NACE 56.210).
Hoeveel werknemers heeft Last but not least event and catering?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Last but not least event and catering geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Last but not least event and catering?
Last but not least event and catering vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -4.983 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 5.789.
Is Last but not least event and catering bereikbaar via Peppol?
Ja. Last but not least event and catering staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0562997797 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Last but not least event and catering?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 5.478, een solvabiliteit van 34,2 % en een verlies van € 5.789. De winst daalde met 789,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Last but not least event and catering failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Last but not least event and catering ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Last but not least event and catering de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Last but not least event and catering, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 17 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Last but not least event and catering?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Last but not least event and catering 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Last but not least event and catering?
Het boekjaar van Last but not least event and catering eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0562997797
Europese Commissie0562997797
Notarissen (Fednot)