Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0561.721.456
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2014-09-02
- Personeel
- 2,6 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Molenberglei 36, 2627 Schelle
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.180Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
- 46.180Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
- 46.646Groothandel in meet-, controle- en navigatieinstrumenten
- 46.649Groothandel in andere machines en werktuigen, neg
- 46.900Niet-gespecialiseerde groothandel
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 92.107
▼ 27,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 782.214
▲ 13,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
64,1 %
▲ 3,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 384.578 | ▼ 10,9 % | € 431.576 | € 425.912 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 145.520 | ▼ 27,1 % | € 199.573 | € 158.936 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 92.107 | ▼ 27,4 % | € 126.951 | € 93.307 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 782.214 | ▲ 13,3 % | € 690.108 | € 563.157 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 438.982 | ▼ 2,5 % | € 450.013 | € 593.159 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.221.196 | ▲ 7,1 % | € 1.140.120 | € 1.156.316 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 64,1 % | ▲ 3,5 ptn | 60,5 % | 48,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 2,6 | = 0 | 2,6 | 3,1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Molenberglei 36, 2627 Schelle
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-06
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-27
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-29
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van LIFE MEDICAL?
Het ondernemingsnummer van LIFE MEDICAL is 0561.721.456. Het btw-nummer is BE 0561.721.456.
Wanneer werd LIFE MEDICAL opgericht?
LIFE MEDICAL werd opgericht op 2 september 2014, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van LIFE MEDICAL?
De maatschappelijke zetel van LIFE MEDICAL is Molenberglei 36, 2627 Schelle.
Wat doet LIFE MEDICAL?
De hoofdactiviteit van LIFE MEDICAL is: Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen (NACE 46.180).
Hoeveel werknemers heeft LIFE MEDICAL?
Volgens de jaarrekening over 2025 had LIFE MEDICAL gemiddeld 2,6 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van LIFE MEDICAL?
LIFE MEDICAL vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 384.578 in 2025. De winst van het boekjaar was € 92.107.
Is LIFE MEDICAL bereikbaar via Peppol?
Ja. LIFE MEDICAL staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0561721456 en 9925:BE0561721456 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is LIFE MEDICAL?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 782.214, een solvabiliteit van 64,1 % en een winst van € 92.107. De winst daalde met 27,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is LIFE MEDICAL failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van LIFE MEDICAL ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft LIFE MEDICAL de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van LIFE MEDICAL, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 6 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt LIFE MEDICAL?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft LIFE MEDICAL 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van LIFE MEDICAL?
Het boekjaar van LIFE MEDICAL eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0561721456
Europese Commissie0561721456
Notarissen (Fednot)