Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0559.901.420
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2014-08-19
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue des 600 Franchimontois 26, 4910 Theux
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.610Detailhandel in boeken
- 47.610Detailhandel in boeken
- 91.110Activiteiten van bibliotheken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 6.033
▲ 41,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 291.859
▲ 2,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
69,9 %
▼ 0,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 122.855 | ▼ 24,4 % | € 162.499 | € 173.152 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 13.054 | ▲ 29,2 % | € 10.104 | € 3.486 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 6.033 | ▲ 41,2 % | € 4.273 | € 341 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 291.859 | ▲ 2,1 % | € 285.826 | € 281.553 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 125.709 | ▲ 5,8 % | € 118.785 | € 125.424 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 417.568 | ▲ 3,2 % | € 404.611 | € 406.977 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 69,9 % | ▼ 0,7 ptn | 70,6 % | 69,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue des 600 Franchimontois 26, 4910 Theux
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-28
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-26
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-07
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Les Z'arsouilles?
Het ondernemingsnummer van Les Z'arsouilles is 0559.901.420. Het btw-nummer is BE 0559.901.420.
Wanneer werd Les Z'arsouilles opgericht?
Les Z'arsouilles werd opgericht op 19 augustus 2014, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Les Z'arsouilles?
De maatschappelijke zetel van Les Z'arsouilles is Rue des 600 Franchimontois 26, 4910 Theux.
Wat doet Les Z'arsouilles?
De hoofdactiviteit van Les Z'arsouilles is: Detailhandel in boeken (NACE 47.610).
Hoeveel werknemers heeft Les Z'arsouilles?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Les Z'arsouilles geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Les Z'arsouilles?
Les Z'arsouilles vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 122.855 in 2025. De winst van het boekjaar was € 6.033.
Is Les Z'arsouilles bereikbaar via Peppol?
Ja. Les Z'arsouilles staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0559901420 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is Les Z'arsouilles?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 291.859, een solvabiliteit van 69,9 % en een winst van € 6.033. De winst steeg met 41,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Les Z'arsouilles failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Les Z'arsouilles ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Les Z'arsouilles de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Les Z'arsouilles, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Les Z'arsouilles?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Les Z'arsouilles 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Les Z'arsouilles?
Het boekjaar van Les Z'arsouilles eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0559901420
Europese Commissie0559901420
Notarissen (Fednot)