Belgische ondernemingen

Onderneming 0556.903.328

Sustainable Reusable Carriers BV

Actief sinds 2014 Normale toestand Besloten Vennootschap Schelle

Besloten Vennootschap in Schelle, sinds 2014. Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Omzet € 2,5 M, verlies € 472k (2024). 4 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0556.903.328.

Huidige bestuurders

4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ -472.142

▼ 196,7 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ 12.551.386

▼ 3,6 % t.o.v. 2023

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024

Ondernemingsnummer
0556.903.328
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2014-07-29
Personeel
3,0 VTE
Maatschappelijke zetel
Brandekensweg 9, 2627 Schelle
Andere namen
Sureca · Afkorting (Nederlands)

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.100Activiteiten van hoofdkantorenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

4 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ -472.142

▼ 196,7 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ 12.551.386

▼ 3,6 % t.o.v. 2023

Solvabiliteit 2024

44,1 %

▲ 0,7 ptn t.o.v. 2023

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2024Δ2023Verloop
Resultaat
Omzet€ 2.482.593▲ 17,1 %€ 2.120.044
Bedrijfswinst (-verlies)€ 1.014.246▲ 30,9 %€ 774.787
Winst (verlies) van het boekjaar€ -472.142▼ 196,7 %€ 488.293
Balans
Eigen vermogen€ 12.551.386▼ 3,6 %€ 13.023.528
Schulden€ 15.903.780▼ 6,2 %€ 16.947.294
Balanstotaal€ 28.455.167▼ 5,1 %€ 29.970.822
Solvabiliteit berekend44,1 %▲ 0,7 ptn43,5 %
Personeel
Voltijdse equivalenten3,0= 03,0
Schemam82-fm82-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Deelnemingen

Bron: jaarrekening 2024

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Brandekensweg 9, 2627 Schelle

2.235.771.509 · sinds 2014-07-28

  • 52.250 Logistieke diensten
  • 64.210 Activiteiten van holdings
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 70.100 Activiteiten van hoofdkantoren

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Sustainable Reusable Carriers?

Het ondernemingsnummer van Sustainable Reusable Carriers is 0556.903.328. Het btw-nummer is BE 0556.903.328.

Wanneer werd Sustainable Reusable Carriers opgericht?

Sustainable Reusable Carriers werd opgericht op 29 juli 2014, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Sustainable Reusable Carriers?

De maatschappelijke zetel van Sustainable Reusable Carriers is Brandekensweg 9, 2627 Schelle.

Wat doet Sustainable Reusable Carriers?

De hoofdactiviteit van Sustainable Reusable Carriers is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200); Activiteiten van hoofdkantoren (NACE 70.100).

Hoeveel werknemers heeft Sustainable Reusable Carriers?

Volgens de jaarrekening over 2024 had Sustainable Reusable Carriers gemiddeld 3,0 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van Sustainable Reusable Carriers?

In 2024 had Sustainable Reusable Carriers een omzet van € 2.482.593. Het boekjaar sloot met een verlies van € 472.142.

Is Sustainable Reusable Carriers bereikbaar via Peppol?

Ja. Sustainable Reusable Carriers staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0556903328 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is Sustainable Reusable Carriers?

Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 12.551.386, een solvabiliteit van 44,1 % en een verlies van € 472.142. De winst daalde met 196,7 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Sustainable Reusable Carriers failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Sustainable Reusable Carriers ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Sustainable Reusable Carriers de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van Sustainable Reusable Carriers, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 20 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.

Wie bestuurt Sustainable Reusable Carriers?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Sustainable Reusable Carriers 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Sustainable Reusable Carriers?

Het boekjaar van Sustainable Reusable Carriers eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid