Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0555.925.509
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2014-07-11
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Georges Lecointelaan 50, 1180 Ukkel
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.230Activiteiten van tandartspraktijken
- 86.230Activiteiten van tandartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 42.374
▲ 166,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 174.868
▲ 7,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
65,7 %
▲ 5,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 119.389 | ▲ 55,0 % | € 77.043 | € 77.587 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 62.134 | ▲ 186,0 % | € 21.729 | € 34.644 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 42.374 | ▲ 166,2 % | € 15.921 | € 24.684 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 174.868 | ▲ 7,6 % | € 162.494 | € 146.573 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 91.362 | ▼ 14,0 % | € 106.214 | € 55.510 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 266.229 | ▼ 0,9 % | € 268.709 | € 202.083 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 65,7 % | ▲ 5,2 ptn | 60,5 % | 72,5 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Morisstraat 11, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-09-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-10-07
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van CABINET DENTAIRE PLURIELS?
Het ondernemingsnummer van CABINET DENTAIRE PLURIELS is 0555.925.509. Het btw-nummer is BE 0555.925.509.
Wanneer werd CABINET DENTAIRE PLURIELS opgericht?
CABINET DENTAIRE PLURIELS werd opgericht op 11 juli 2014, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van CABINET DENTAIRE PLURIELS?
De maatschappelijke zetel van CABINET DENTAIRE PLURIELS is Georges Lecointelaan 50, 1180 Ukkel.
Wat doet CABINET DENTAIRE PLURIELS?
De hoofdactiviteit van CABINET DENTAIRE PLURIELS is: Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86.230).
Hoeveel werknemers heeft CABINET DENTAIRE PLURIELS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had CABINET DENTAIRE PLURIELS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van CABINET DENTAIRE PLURIELS?
CABINET DENTAIRE PLURIELS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 119.389 in 2025. De winst van het boekjaar was € 42.374.
Is CABINET DENTAIRE PLURIELS bereikbaar via Peppol?
Ja. CABINET DENTAIRE PLURIELS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0555925509 en 9925:BE0555925509 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is CABINET DENTAIRE PLURIELS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 174.868, een solvabiliteit van 65,7 % en een winst van € 42.374. De winst steeg met 166,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is CABINET DENTAIRE PLURIELS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CABINET DENTAIRE PLURIELS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft CABINET DENTAIRE PLURIELS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van CABINET DENTAIRE PLURIELS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt CABINET DENTAIRE PLURIELS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CABINET DENTAIRE PLURIELS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van CABINET DENTAIRE PLURIELS?
Het boekjaar van CABINET DENTAIRE PLURIELS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0555925509
Europese Commissie0555925509
Notarissen (Fednot)