Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0554.990.547
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2014-07-02
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Centre(L-E) 22, 6464 Chimay
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 56.815
▲ 64,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 248.727
▲ 5,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
70,2 %
▼ 7,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 70.043 | ▲ 69,1 % | € 41.431 | € 51.564 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 69.267 | ▲ 68,5 % | € 41.111 | € 50.153 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 56.815 | ▲ 64,3 % | € 34.589 | € 44.434 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 248.727 | ▲ 5,9 % | € 234.889 | € 227.203 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 105.817 | ▲ 53,8 % | € 68.791 | € 68.818 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 354.544 | ▲ 16,7 % | € 303.680 | € 296.022 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 70,2 % | ▼ 7,2 ptn | 77,3 % | 76,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue du Centre(L-E) 22, 6464 Chimay
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2025-12-11
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2025-01-27
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2023-12-15
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD?
Het ondernemingsnummer van SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD is 0554.990.547. Het btw-nummer is BE 0554.990.547.
Wanneer werd SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD opgericht?
SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD werd opgericht op 2 juli 2014, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD?
De maatschappelijke zetel van SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD is Rue du Centre(L-E) 22, 6464 Chimay.
Hoeveel werknemers heeft SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD?
Volgens de jaarrekening over 2025 had SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD?
SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 70.043 in 2025. De winst van het boekjaar was € 56.815.
Is SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD bereikbaar via Peppol?
SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD staat niet in de Peppol Directory (stand van 4 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0554990547; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 248.727, een solvabiliteit van 70,2 % en een winst van € 56.815. De winst steeg met 64,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 11 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD?
Het boekjaar van SOINS DE SANTE INFIRMIERS GIARD eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0554990547
Europese Commissie0554990547
Notarissen (Fednot)