Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0553.913.748
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2014-06-13
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Malaise 16, 1340 Ottignies-Louvain-la-Neuve
- Andere namen
- ETC Med · Afkorting (Frans)
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.220Activiteiten van medisch specialisten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 48.073
▲ 720,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 149.211
▲ 47,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
60,2 %
▲ 34,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 177.338 | ▲ 26,0 % | € 140.728 | € 178.622 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 165.680 | ▲ 28,0 % | € 129.432 | € 174.039 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 48.073 | ▲ 720,5 % | € -7.747 | € 49.859 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 149.211 | ▲ 47,5 % | € 101.138 | € 108.885 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 98.518 | ▼ 65,9 % | € 289.113 | € 241.727 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 247.729 | ▼ 36,5 % | € 390.251 | € 350.612 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 60,2 % | ▲ 34,3 ptn | 25,9 % | 31,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue de la Malaise 16, 1340 Ottignies-Louvain-la-Neuve
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-04-01 → 2025-03-31neergelegd 2025-10-31
- 2023-04-01 → 2024-03-31neergelegd 2024-10-17
- 2022-04-01 → 2023-03-31neergelegd 2023-10-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO?
Het ondernemingsnummer van SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO is 0553.913.748. Het btw-nummer is BE 0553.913.748.
Wanneer werd SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO opgericht?
SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO werd opgericht op 13 juni 2014, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO?
De maatschappelijke zetel van SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO is Rue de la Malaise 16, 1340 Ottignies-Louvain-la-Neuve.
Wat doet SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO?
De hoofdactiviteit van SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO is: Activiteiten van medisch specialisten (NACE 86.220).
Hoeveel werknemers heeft SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO?
Volgens de jaarrekening over 2025 had SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO?
SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 177.338 in 2025. De winst van het boekjaar was € 48.073.
Is SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO bereikbaar via Peppol?
Ja. SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0553913748 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 149.211, een solvabiliteit van 60,2 % en een winst van € 48.073. De winst steeg met 720,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO, over het boekjaar tot 31 maart 2025, werd op 31 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 maart 2026 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 oktober 2026.
Wie bestuurt SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO?
Het boekjaar van SOCIETE MEDICALE Dr BRACCIO eindigt op 31 maart. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 april 2024 tot 31 maart 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0553913748
Europese Commissie0553913748
Notarissen (Fednot)