Belgische ondernemingen

Onderneming 0553.865.941

JDV T&T BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Kapelle-op-den-Bos · sinds 2014

Besloten Vennootschap in Kapelle-op-den-Bos, sinds 2014. Goederenvervoer over de weg. Brutomarge € 21k, verlies € 7k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0553.865.941.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -6.998

▼ 211,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 9.503

▼ 42,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0553.865.941
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2014-06-17
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Echelputstraat 19, 1880 Kapelle-op-den-Bos

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 49.410Goederenvervoer over de wegHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.210Detailhandel in groenten en fruitNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.112Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.210Catering van evenementenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.110Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 81.300LandschapsverzorgingNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 96.220Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -6.998

▼ 211,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 9.503

▼ 42,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

6,9 %

▼ 5,0 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 20.514▼ 31,4 %€ 29.883€ -2.579
Bedrijfswinst (-verlies)€ -2.666▼ 126,9 %€ 9.895€ -23.187
Winst (verlies) van het boekjaar€ -6.998▼ 211,7 %€ 6.264€ -27.203
Balans
Eigen vermogen€ 9.503▼ 42,4 %€ 16.501€ 10.238
Schulden€ 127.921▲ 5,1 %€ 121.703€ 134.438
Balanstotaal€ 137.424▼ 0,6 %€ 138.204€ 144.676
Solvabiliteit berekend6,9 %▼ 5,0 ptn11,9 %7,1 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Echelputstraat 19, 1880 Kapelle-op-den-Bos

2.232.280.893 · sinds 2014-07-01

47.210 Detailhandel in groenten en fruit; 49.410 Goederenvervoer over de weg; 56.112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden; 56.210 Catering van evenementen; 56.210.01 Klaarmaken, thuisbezorgen en eventueel serveren van maaltijden en bereide schotels; 56.210.02 Organiseren en verzorgen van bruiloften, banketten, cocktails, lunches, recepties, enz; 77.110 Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen; 96.220 Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen; 96.220.01 Verlenen van advies op het gebied van de schoonheidszorgen en gezichtsverzorging; het aanbrengen van make-up, enz; 42.110.01 Bouw van autowegen, straten en andere wegen en paden voor voertuigen en voetgangers (inclusief het plaatsen van vangrails); 43.120 Bouwrijp maken van terreinen; 43.350.02 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen, neg; 71.113.02 Ontwerpen van tuinen en parken, enz; 81.300.01 Snoeien van bomen en heggen; 81.300.02 Aanleggen en onderhouden van tuinen, parken en het groene gedeelte van sportvelden

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van JDV T&T?

Het ondernemingsnummer van JDV T&T is 0553.865.941. Het btw-nummer is BE 0553.865.941.

Wanneer werd JDV T&T opgericht?

JDV T&T werd opgericht op 17 juni 2014, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van JDV T&T?

De maatschappelijke zetel van JDV T&T is Echelputstraat 19, 1880 Kapelle-op-den-Bos.

Wat doet JDV T&T?

De hoofdactiviteit van JDV T&T is: Goederenvervoer over de weg (NACE 49.410).

Hoeveel werknemers heeft JDV T&T?

Volgens de jaarrekening over 2025 had JDV T&T geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van JDV T&T?

JDV T&T vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 20.514 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 6.998.

Is JDV T&T bereikbaar via Peppol?

Ja. JDV T&T staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0553865941 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is JDV T&T?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 9.503, een solvabiliteit van 6,9 % en een verlies van € 6.998. De winst daalde met 211,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is JDV T&T failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van JDV T&T ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft JDV T&T de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van JDV T&T, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt JDV T&T?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft JDV T&T 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van JDV T&T?

Het boekjaar van JDV T&T eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid